Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Ideologiczna walka o świat sportu

Zabawne, że gdy stadiony zachodnie promujące "zgniłe wartości" przyciągają rodziny, na naszych "prorodzinnych" trybunach króluje kult półnagich facetów ocierających się o siebie i wykrzykujących co chwila słowo na "k".

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
kapitan bomba

ty debilu widziałeś 0.5% ludzi zachowujących się jak ostatnie dno i myślisz, że wszyscy są tacy - ty lepiej się obudź bo jesteś mocno w tyle jeżeli chodzi o tolerancję. Ludność Ziemi idzie do przodu. Mieszkam za granicą i nie ma miejsca tu na nietolarancję wobec homoseksualizmu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Mariusz Swider

i mieszkaj dalej pośród zboczeńców, i niech twoje dzieci tam mieszkają i żenią się z muzułmanami - i NIGDY nie przyjeżdżaj do Polski, to nie twój kraj - tylko Polaków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hack

Nigdzie nie pojadą, bo tam strach wyjść na bazar, imprezę sylwestrową, marsz z okazji niepodległości, wsiąść do metra czy tramwaju. W Anglii 6letnie dzieci chodzą w pampersach, to jest ten postęp?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Tom.

Oj znawcy, znawcy Zachodu! ;) Zachód był i jest tak różnorodny (w odróżnieniu od naszego homogennego kraju), że zawsze w zależności gdzie się udasz możesz dać jakiś przykład za albo przeciw. Nikt Ci nie każe np zaglądać do slumsów w Mexico City jeśli masz obok Kalifornię ;) To o czym piszecie świadczy trochę w jakich rejonach i środowiskach się tam obracacie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Tom.

To nie forum o mnie :P Btw. Twoja logika jest logiką Indian broniących swego rezerwatu przed zaborczą cywilizacją białych, rozumiem motywy i w sumie współczuję, ale na wyzwania cywilizacji nie wystarczą łuk i strzały ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Tom.

Porykiwania niektórych pod tym artykułem na "zły zgniły Zachód" przypominają mi właśnie tańce wojenne Indian w takt szamańskich werbli i nawoływania do walki "ze złym białym człowiekiem" ;D ;D Indianie też myśleli, że wystarczy postrzelać z łuku i wszystkie problemy będą rozwiązane ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Modafi

A gdzie ja pisze, że wszystko co na zachodzie to złe ? Idąc tym tokiem myslenia to samo mogę napisać o Tobie, tylko w drugą stronę.
Zresztą czytając Twoje posty wnioskuje, że Ty w ten wspaniały zachod jesteś tak wpatrzony jak szczerbaty w kromke chleba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Tom.

Przepraszam bardzo, ale rozmawianie z Tobą na poziomie Twoich postów do mnie typu "jak Ci się nie podoba w Polsce to won", to dla mnie strata czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
grolo

Ależ szambo się wylało... Jedną wspólną falą złorzeczenia - prymitywów jak i tych z pozoru oszlifowanych, z pozoru "europejskich" a w rzeczywistości zwykłych homofobów. Wystarczy to pozłotko podrapać a zaraz pokazuje się brunatna skorupa .. a takie mają o sobie dobre zdanie ... ups!
Co do niektórych mam nadzieję, że po prostu dali się tylko ogłupić agresywnej propagandzie, desperacko jadącej na potężnej tubie medialnej z potężnym błogosławieństwem. Co do tych zmanipulowanych mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zmądrzeją...
PS.
No dalej, donosiciele! do dzieła nożyce, które zawsze się wtedy odzywają. Nie, nie uważają siebie za homofobów, neonazistów, antysemitów- skądże! Ale zawsze na sprzeciwianie się takim poglądom reagują jak pies Pawłowa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tom.

Musiał ten redaktor uderzyć w jakiś czuły punkt ;) Swoją drogą niezła analiza, choć niepotrzebnie osłabiona przesadnymi argumentami o dziadku pani Klepackiej, a już używanie zwrotu "chłopcy Adolfa" dla niemieckich rzezimieszków, którzy zrównali Warszawę z ziemią, zupełnie nieadekwatne. Te ustępy zbulwersowały czytelników i osłabiły wymowę skądinnąd interesującego tekstu. Wyobrażam sobie, że część krytycznych postów i plusów stąd się wzięła... Co za dużo to niezdrowo...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
grolo

Piszesz z zadumą "...historia co pewien czas pokazuje przegrane cywilizacji rozwiniętych z barbarzyńcami."
Z zadumą ci odpowiem, że to właśnie ten czas nadchodzi. Czas agresywnego populizmu z wykrzywioną homofobiczną, antysemicką a zarazem (zonk!) antyislamską, neofaszystowską twarzą ...Anty..anty...anty a nade wszystko antyrozumną. Nadchodzi z zakamarków, stęchłych zaułków brudna fala na wspólną Europę, chcąca ją rozmyć od środka. A to wszystko wspierane przez dobrych lecz nierozumnych ludzi . Tak oto głupota prowadzi do wspierania zbrodni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
smeagol

Szkoda że żyjemy w czasach, w których biały z indianinem nie potrafią żyć wspólnie. Bez łuku, strzał i bez rezerwatów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.