Wątek dotyczący posta na blogu

Miami Open - Sezonowy Typer 4+4

AM99 - StayStrongDarcy

Hej wszystkim :) Niebawem się zacznie Miami Open, podjęłam się poprowadzenia tego etapu, więc to uczynię ;) Zapraszam wszystkich zainteresowanych ;) Z góry przepraszam za brak fot w blogu, ale ze smarta za nic w świecie nie mogę ich dodać..... Tak z ogólnych info to: - Turniej trwa od osiemnastego (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Generalka po 3 szablonie
(w nawiasie liczba punktów po 3 meczach z szablonu 4, bez dodania do punktacji ogólnej! - czekamy na mecz Angeliki w nocy, dwa kolejne w nd, co sprawia, że szablon się zamknie w nasz poniedziałek)

1.BZR 38 (5)
# EKLA 38 (8)
3. TOM 37 (5)
# PAPER MONSTER 37 (5)
5. REDNOW 36 (6)
6. POTTERMANIACK 35 (5)
# SARGON 35 (6)
8. KRNĄBRNY DRWALL 34 (5)
9. EL NADALL 33 (5)
10.MARTA 32 (5)
# FYRDA 32 (5)
# JULIAA 32 (5)
13. EFANKA 30 (5)
# MIND CRAWFORD 30 (9!)
15. HIPPEKK 29 (8)
# RAFANKA 29 (5)
17. EX BUSZEK 28 (6)
# ELEONOR 28 (6)
19. QUEEN MARUSIA 27 (3)
# KRI100 27 (3)
21. WŁÓKNIARZ 25 (5)
# BASELINER 25 (5)
23. SEKUP 22 (5)
24. LOVUŚ 17 (6)
25. PAO 21 (0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Andzia, Andzia... Zjem śniadanie i zrobię tabelkę.
Aaaaaaaa zobaczymy!
I jeszcze z ogródka panów-Sasza pokonany przez starego Ferrera, który się żegna z robotą! Ubawił mnie ten wynik rano! ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Andzia, Andzia...

Gratuluję wyczucia RaFaniu! To jak wejście na Tarnicę po wylegiwaniu się na połoninach ;) A na horyzoncie, w zasięgu wzroku i możliwości już prawdziwe szczyty, bo poza liderką tabela mocno się splaskaciła ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RaFanka

Na Tarnicę to trzeba najpierw szturmem, a potem na Halicz albo Bukowe Berdo podziwiać widoki w mniejszym tłumie!
Liczenie mnie tak pochłania, że typowanie idzie gorzej niż dodawanie! Ale ty walcz!

| Odpowiedz
blokuj
Mind Crawford

Aż tak to nie. :P
Ja tam podziwiam wszystkich prowadzących i obiecałem sobie, że jeśli zaczne któryś etap to typuje do końca i rzetelnie.
Więc gdyby zdarzyło się ianczej to możecie się zacząc o mnie martwić. :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
RaFanka

Marta. Ja liczę punkty, ona wstawia w header i podaje szablony. Nie lajkuję postów. Odpowiadaj na posty Marty.
Ja i tak was zapisuję u siebie, żeby było jak najmniej pomyłek. Robię podsumowania, bo jestem bardziej z tego działu niż Marta. :-)
Dla mnie to przetarcia szlaków, może coś sama poprowadze kiedyś albo z pomocą.
Dlatego jest trochę zamieszania, za które przepraszam.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Crawford

Ja tam myślę, że byłabyś jednym z najlepszych prowadzących. Podsumowanka są świetne. Zdecydowanie pomyśl o samodzielnym etapie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
RaFanka

Dzięki! Zobaczymy co tam mączka przyniesie! ;-) Zrzekłam się Madrytu, ale może do czegoś się przydam!
Staramy się z Martą w babskim teamie dać radę!

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia Zawsze

Fajnie by bylo gdyby ekipa Fedkapowa prowadzila kiedys wspolnie.
Ranusia,Juulka i Potterek.:)
#ostatnietakietrio
(Polski film telewizyjny,akcja na Slasku,lata 80-te)

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Zajrzałam, zacna obsada! Będzie kiedyś okazja, to obejrzę, bo lubię stare polskie kino.
JPR powiadasz? Może, może... :)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Crawford

Ja dziś też prawie zgłosiłem taką cheć ale jednak nie. Mógłbym zbierać typy, liczyć punkty ale te szablony, tabelki, headery itp mnie przerażają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Juliaa

ja bede na miejscu.... wiec tabelki opadaja... Na smartfonie nie dam rady. Ale moge zrobic relacje live, punkty jakies policzyc i dorzucic jakas niespodzianke dla zwyciezcy :P Zobaczymy ;)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Crawford

Jakbym był na miejscu to na pewno bym się prowadzeniem typerka nie zajmował. :)
No i w takim wypadku możemy mieć pewność, że to bedzie jeden z cenniejszych etapów. :)
Dobrej zabawy. :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

btw: nie ma nic piękniejszego na SF jak piękna wypasiona dziewięcioszablonowa tabelka w headerze, samemu stworzona i dziesięciokrotnie przeliczona wprzód, w tył, z prawej na lewą i na skos, zapewniam Cię ;)))))
>>> dopóki czegoś takiego nie stworzysz, to jeszcze nie wiesz na czym polega szczęście sfowe ;)

| Odpowiedz
blokuj
krnąbrny drwall

Tylko na Haliczu nie pomyl kupalnika z tojadem, bo zamiast regeneracji po rachunkowości musiałabyś udać się do miejscowej bimbrowni po odtrutkę ;D
> Układanie tabelek nie stoi na przeszkodzie, byś wraz ze mną szturmowała pozycje liderów :) RaFaniu, od 5 szablonu chcę widzieć zdecydowany atak szczytowy!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.