Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: niebywałe zawody w wykonaniu Pogoni. Energa AZS przegrała wygrany mecz!

SPR Pogoń z awansem do finału Pucharu Polski. Szczecinianki wygrały mecz 21:19 i to pomimo, że po 30 minutach przegrywały aż 7:14. Energa AZS Koszalin na awans czekała już 10 lat i przynajmniej jeszcze rok poczeka.

przeczytaj cały artykuł

Costaa23

Graty dla Pogoni za awans w drugiej połowie. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie Ale cała gra Szczecina z Cebka na środku wygląda dużo lepiej niż z Blazewvic.
A Koszalin hmm ja nie wiem jak to przegrały w sumie chyba one same jeszcze nie widzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

W pierwszej połowie wyglądało to tak, jakby im brak Roszak nie przeszkadzał. W drugiej już tak różowo nie było. Mimo wszystko kibice Politechniki chyba mogą więcej wymagać od Smbtian. WG mnie powinna to ciągnąć, zwłaszcza w trudnych momentach. Ale to moje subiektywne uczucie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.