Wątek dotyczący posta na blogu

Miami Open - Sezonowy Typer 4+4

AM99 - StayStrongDarcy

Hej wszystkim :) Niebawem się zacznie Miami Open, podjęłam się poprowadzenia tego etapu, więc to uczynię ;) Zapraszam wszystkich zainteresowanych ;) Z góry przepraszam za brak fot w blogu, ale ze smarta za nic w świecie nie mogę ich dodać..... Tak z ogólnych info to: - Turniej trwa od osiemnastego (…)

przeczytaj cały artykuł

hippekk

No właśnie. Przed takim meczem powinna być możliwość obstawienia remisu, za połowę punktów ;).
To bez sensu żeby kibicować pod kątem swojego obstawienia typerkowego... Lepiej cieszyć się oglądaniem meczu...
Trzeba zatypować i zapomnieć :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Oby Julio! Oby! (QM właśnie kręci głową ;) Imponuje mi jej spokój i opanowanie. Mecz nie porywa, ale Ash gra bardzo mądrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

Witam króla Isiafanów! :) Własnie skrecam szafke z Ikei i oglądam sobie meczyk ;) Dawno nie oglądałam WTA. Jak tam Isia w TzG?

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Właśnie oglądam filmik! Jakie salto zrobiła. :D Wyginała śmiało ciało, a przy tym zatańczyła znakomicie technicznie trudną cza-czę. Dostała najwięcej punktów w tej edycji. :) A przy tym była taka wyluzowana, Stef wyglądał genialnie, a najśmieszniejsze były pingwiny. :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.