Wątek dotyczący statusu użytkownika

Lovuś

Czesc!„its time to say goodbye”. ;) Tak, to koniec Lovusia na forum. Zbierałem się z tym od dłuższego czasu, i dziś stwierdziłem ze to już czas. Czuje ze to już nie jest miejsce dla mnie. Dziękuje wszystkim użytkownikom z którymi miałem okazje miło spędzić czas na forum! Pisze ten post, ponieważ po prostu nie chce odchodzić bez słowa, niczego nie oczekuje. Konta nie usuwam bo powrotu kiedyś tam nie wykluczam. W każdym razie, jeszcze raz wszystkim dziękuje. Bye :) Vamos Delpo!

Lovuś

Ok, wczoraj chyba jeszcze nie każdy potraktował mnie poważnie ;) nie, to nie był żart. pisze to żeby nie było niejasności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
margota

Lowuś :))
Nie będę Cię zatrzymywać bo wiem, że czasami tak trzeba coś na chwilę opuścić. Miej jednak świadomość, że tutaj czeka na Ciebie duże grono znajomych, kolegów i koleżanek, przyjaciół.
Milusiego i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Powiem krótko. Szkoda! :(
Myślę sobie jednak, że czasem jesteśmy sobie potrzebni na pewnych etapach. Lovuś jeden z nich zakończył/zawiesił i zrobił to bardzo uczciwie.
Dzięki za kawałek siebie Lovusiu! Vamos twoje ulubione zawodniki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
El Nadall

Masz racje. A to tylko pokazuje, jaki jest z Lovusia egoista. Tutaj tez jest potrzebny, a on tak po prostu sobie idzie. Lovuś ma Lovusia przez 24 godziny na dobe. My nie. A teraz to w ogole go nie bedziemy mieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.