Wątek dotyczący artykułu

Kibice w Lublinie ponownie zaskakują. W kolejce po bilety widmo pierwsi fani ustawiali się w środku nocy

W niedzielę Speed Car Motor Lublin zainauguruje tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze. Kibice beniaminka ponownie zaskakują. Tym razem chodzi o bilety na pierwsze spotkanie z GKM-em Grudziądz.

przeczytaj cały artykuł

rammsteinfan

Raczej desperacja. Patologia to bardziej coś na takiej zasadzie, że się nie płaci zakontraktowanym zawodnikom obiecanych pieniędzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (20|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yhym1920

Chciałeś zabłysnąć a wyszło jak zawsze. Co do patologii to ty powinieneś wiedzieć najlepiej jaki klub jest określany tym mianem. Ucałuj nawrota od nas wszystkich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yhym1920

Ty zapewne też nie, minimum 100 km ze swojej wioski do tego miasta masz. W Rzeszowie mamy normalnych kibiców czego nie można powiedzieć o tobie paziu. Swoją drogą pucuj się dalej kolezko nawrota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
yhym1920

Nie ma takiego kraju jak niemcy. Są Zjednoczone Emiraty turecko niemieckie. Jestem bardzo anty niemiecki. Kombinuje dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
yhym1920

Masz coś facet z głową albo przestań już pić bo się rzucasz. Rozumiem że z tymi euro to mówisz o sobie bo ja wolę funty i od 10 lat nimi operuje w życiu codziennym. Poza tym co to ma wspólnego z żużlem? Kto ile razy był na stadionie i na czym...? Ja uczęszczam na zuzel tutaj w UK i traktuje to poważnie, tak jakbym chodził na moją Polonię z którą jestem sercem. Po twoich komentarzach wnioskuję, że żal dupsko ściska, że inni mogą pogadać o żużlu (o swoich klubach) a ty tylko możesz się przyglądać albo wyzywać od patolii pasjonatów lub zagorzałych fanów. To ich sprawa a ciebie paziu nie powinno to nic obchodzić, żyj swoim życiem i zostaw innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
yhym1920

Ale co to zmienia? Dziwny jesteś. Co to ma wszystko do twojego pierwszego komentarza? Nie wiesz co odp po swoim głupim pierwszym wpisie to lapiesz się innych tematów. Taaaa widać? To wytłumacz mi proszę co takiego zauważyłeś że wysunąłes tak błyskotliwe wnioski?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
yhym1920

Ty za to jesteś alfą i omegą jeśli chodzi o wiedzę zuzlową. Taki sam mądrala jak twój diamentowy prezio. "Coś wiem, coś zrobię a tak naprawdę c..j wyjdzie wielki"
Guzik wiem o żużlu, może i masz rację za to ty przy mnie jeszcze nie słyszałeś że to taki sport a wiedza zatrzymała się na poziomie żużlowym piasku.
Co najlepsze oceniłeś moja wiedzę na temat tego sportu kiedyj stanąłem w obronie fanów Motoru stojących w nocy przed kasa. Jesteś genialny!!!!!! Maciej wrozbita z TVNu wymieka przy tobie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
yhym1920

Nie jesteś pępkiem świata. Gdzieś mam twoją opinię. Summa sumarum ty dzisiaj rano zaprezentowałeś najwyższy poziom ynteligencji. (P)ozdrawiam
Bez odbioru

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
kmz lw

Na pewno prezentuje więcej od ciebie. ty nawet nie potrafisz rzeczowo na żaden komentarz odpowiedzieć, tylko pierd.lisz jak potłuczony. a potem bezsensownie zmieniasz temat, skacząc jak pszczoła z kwiatka na kwiatek. Kolejna twoja wypowiedź nie ma żadnego powiązania z poprzednią. Chwalisz się na ilu to stadionach nie byłeś i co nie widziałeś i pytasz innych od kiedy na zuzel chodzą. A Potem o obrażaniu wyjeżdżasz. lubisz bawić się w troglodytę? Jeśli 30 osób ci mówi, że masz coś nie teges z banią, a ty jeden, że jednak nie, to kto ma rację? ty sam, czy te 30 osób? sezon tuż tuż, a ty widzę powracasz do swoich dyletanckich korzeni. lubisz to? Czy Rzeszów jest miastem pastwisk, że tylu tam baranów obrodziło? Sprawdziłeś już, kto ma bliżej na Ukrainę? Czy to też przerasta zdolności twojej pustej łepetyny? Zaiste, patologia w najlepszym wydaniu. Gratki, rodzice muszą pękać z dumy

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.