Wątek dotyczący artykułu

Emilia Galińska wraca do Polski. Rozgrywająca wzmocni Metraco Zagłębie Lubin

Metraco Zagłębie Lubin zbroi się przed sezonem 2019/2020. Kolejną zawodniczką, która związała się z wicemistrzem kraju jest rozgrywająca SV Union Halle-Neustadt - Emilia Galińska.

przeczytaj cały artykuł

Montana

Radzę zachować cierpliwość,klub pracuję nad wzmocnieniem drużyny,i o wszystkim dowiemy się w odpowiednim czasie.Co do Trenera to Ma nasze 100 % poparcie!!! i zaufanie.Owszem zostały popełnione błędy transferowe,zwłaszcza na prawym rozegraniu,ale kto z Nas przypuszczałby że transfer zwłaszcza Ewy będzie takim niewypałem,druga sprawa to finanse,, Tak krawiec kraje jak mu materii staje"" Walczymy o Mistrza ,mamy Lidera,i teraz nie są mam potrzebne zawirowania wokół drużyny,musimy być wszyscy w 100% za trenerem i za całym zespołem!!!Na rozliczenia przyjdzie czas po sezonie.Co do Galińskiej,to jak dla mnie szału nie ma,na naszą ligę transfer na plus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

Kolejny transfer do Zagłębia czy słuszny przekonamy ciekaw jest kto oprócz Marty odejdzie z drużny bo póki co to kadra mocno się rozrasta. Sam transfer jak Montana mówi na Polską ligę znaczący ale nie na coś więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.