Wątek dotyczący posta na blogu

Bonusowa zabawa: Iga idziesz!!! ;) Odgadnij przyszły ranking Igi! :)

Tom.

Iga idziesz!!! ;) TYPOWANIE ZAMKNIĘTE!!!Hej! Zapraszam do takiej zabawy: Oddajemy typy z nickiem i jedną cyfrą: Określa ona miejsce Igi Swiątek w 52-tygodniowym rankingu WTA (nie w Race) w poniedziałek 22.04.2019, to jest w momencie rozpoczęcia turnieju w Stuttgarcie, który poprowadzę w typerku. Kto (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Tina.

Pacz pan, jaki miły kolega uszczypliwy z tą ósemką ;)
Co będzie, to będzie. Niech dziewczyna zdobywa doświadczenie, i punkty do rankingu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Drwall jest antonimem uszczypliwości, niewiedzę w tym temacie kładę na karb Twojego krótkiego forumowego stażu :p Sądziłem, że pisząc o siódemce myślałaś o swoim (niewyartykułowanym) typie, co mnie nawet z lekka zdziwiło bo spodziewałem się raczej top 10 ;)
PS ...ja też postawię na "10", ale jeszcze nie przed Fręch Open ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Taaa...wbijaj mi te szpileczki, ale licz się z tym, że kiedyś i ja takową wbiję, z tym że będzie wielkości hufnala :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.