Wątek dotyczący artykułu

Patryk Rombel. Trener od zeszytów

- Rola selekcjonera to ogromne wyzwanie. Jeśli mam spadać, to z wysokiego konia - mówi Patryk Rombel. 35-latek zadebiutuje w roli trenera reprezentacji piłkarzy ręcznych meczem eliminacji mistrzostw Europy z Niemcami (środa, 18:00).

przeczytaj cały artykuł

pan.artur

Pan Rombel słowami o braku "otwartego" konfliktu z zawodnikami, tylko ten konflikt potwieradził. Mówi również że nie miał do tej pory czasu aby spotkać się z Panem Przybeckim, hahaha. Miesiąc to mało? Jak znajdzie czas to na pewno, hehehe.
Dyplomata się znalazł.
Panu Kołsutowi zabrakło pomysłu na ten wywiad. Podstawowe pytanie nie padło a powinno. Co trener Pan Rombel zrobił w ciągu tego m-ca od kiedy został tymczasowym, podkreślam, TYMCZASOWYM trenerem reprezentacji Polski?
Już jutro przekonamy się o tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

A poza tym to wszyscy zdrowi? A co mógł przez miesiąc zrobić? Dopiero teraz jest zgrupowanie kadry na które zawodnicy dojeżdżali w trakcie - więc rozumiem, że po jednym zgrupowaniu ma się stać cud? Pogieło tu niektórych konkretnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pan.artur

Zmartwię Cię mówiąc że zdrowi wszyscy? Co zrobił i co robił przez ten miesiąc to uważasz że pytanie nie na miejscu? G..no mnie obchodzi jakie ma wspomnienia z Ukrainy, jakimi samochodami tam jeżdżą i co kupują w sklepach. To co jest sednem jego pracy jest ważne. A u Ciebie zdrowi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Handballpl

Wszyscy oczekują po meczu z Niemcami wielkiej zmiany w reprezentacji. Patryk na pewno robi co może, ale skoro zgrupowanie trwa od czwartku z tego trenowala z Nimi kadra B a reszta podstawowych zawodników dopiero dojeżdża na zgrupowanie,to jest to jednak wina osoby która wyznacza takie a nie inne terminy zgrupowań. Trener nie ma nic go gadaniam ale zawsze znajdą się tacy idioci jak wy. Nikt o zdrowych zmysłach nie liczny na to ze Polska jutro z wielkim hukiem wygra z Niemcami,bi jest to nierealne. Patryk jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Potrzeba tylko czasu,chociaz niektórzy nie z rozumieją, ze potrzeba kilkudziesieciu spotkan kadrowych jak nie wiecej,żeby drużyna zaskoczyła. I po raz kolejny - nie wina trenera kadry. Wina ludzi, którzy w klubach zamiast rozwijać młodych, trzymają ich na ławce. Młodzi nie mogą się rozwijać bo trenerzy boja się zaufać, wszystko się cofa. Proszę najpierw trochę zainteresować się co się dzieje w klubach,a później oceniać trenera kadry ktory z takich ludzi musi stworzyć drużynę na miare oczekiwań takich ludzi toksycznych jak wy. Jeśli drużyny w SL myślą tylko i wolnym czasie o jeżdżeniu drużynowo na imprezy i piciu do nieprzytomnosci to niestety ale tak to będzie wyglądać. Taka jest niestety dzisiejsza młodzież,ciężko znaleźć odpowiedzialnych młodych zdolnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
pan.artur

Przytocz mi fragment mojego komentarza, w którym jest cokolwiek o wygranej z Niemcami. O reszcie będzie można dyskutować w przyszłości. Następna sprawa. Przypomnę Ci jeśli mogę, Pan Rombel jest TYMCZASOWYM trenerem reprezentacji Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Czarcik

"Co trener Pan Rombel zrobił w ciągu tego m-ca od kiedy został tymczasowym, podkreślam, TYMCZASOWYM trenerem reprezentacji Polski?
Już jutro przekonamy się o tym." - A jak to rozumieć? Kontekst jednoznaczny - oczekujesz, że już po miesiącu od kąd Patryk Rombel został trenerem (tymczasowym...) to już jutro będą tego wymierne wyniki - czyli sukces w meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pan.artur

Czy pada tam stwierdzenie WYGRAMY? NIE!
Czy styl, pomysł na grę nie są wyznacznikami postępu?
Jeśli nasza reprezentacja pokaże grę lepszą niż w meczu z Izraelem, może to już będzie postęp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BLK

Myślę że jak byś choć odrobinę śledził prasowe doniesienia i wywiady z Trenerem Reprezentacji Polski wiedział byś co robił . Spotykał sie z trenerami SMS-ów by od najniższego szczebla szło szkolenie młodzieży jednym i tym samym torem co w seniorskiej kadrze że tak powiem. Pan Patryk dostał cel mistrzostwa Świata 2023 i niech to dotrze do wielu Kibiców którzy by chcieli już z Niemcami wygranej .. Ja tez bym chciał i myślę że będzie to bardzo ciekawy mecz , ale nie zapominajmy ile czasu ma z zawodnikami ... I nie oczekujmy cudów po 5 dniach treningów . A wbrew temu co piszesz zajął sie najważniejszym punktem Polskiej Piłki Ręcznej czyli jej przyszłością MŁODZIEŻĄ . I uważam to za bardzo dobry kierunek i ułożenie szkolenia które powinno być juz dawno zrobione .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
pan.artur

Najciekawsze Twoje stwierdzenie stoi w sprzeczności z tym do czego Pan Rombel został "zatrudniony". Jest trenerem reprezentacji A. Nie juniorów i nie młodzieżowej. Ma konkretne zadanie. AWANS.
Później będzie pora na objazdy, wyjazdy itd.

| Odpowiedz
blokuj
Abaloo

Twoje wypowiedzi jednoznacznie sugerują, że masz jakiś osobisty uraz do Patryka Rombla. Po prostu daj mu pracować. On nie jest cudotwórcą lecz trenerem.

| Odpowiedz
blokuj
pan.artur

Uraz? Absolutnie nie. Nie wiem na jakiej podstawie wciagnąłeś taki wniosek? Ktoś w swoim komentarzu napisał wprost że Rombel to protegowany Dujszebajewa, zapatrzony w jego metody itd, i to jest przeciwko niemu. Znowu dochodzimy do Dujszebajewa, Vive, Servaas'a.
Zobaczymy jutro czy coś się zmieniło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Abaloo

To proste...Twoje wypowiedzi są bardzo tendencyjne. co ma do tego wszystkiego Vive? jego prezes? jego trener? nie należy jutro spodziewać się cudów. Osiągnięcie dobrych wyników z tymi zawodnikami trochę potrwa. Jeśli w ogóle się uda.

| Odpowiedz
blokuj
pan.artur

Przeczytaj komentarz Jankes.12
Tam jest o Talancie. Jeśli jest wymieniony on, to co za tym idzie również Vive i Prezes. Chyba niejednokrotnie można się było o tym przekonać. Nie pisz tego, czego ja nie napisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.