Wątek dotyczący statusu użytkownika

Lovuś

Czesc!„its time to say goodbye”. ;) Tak, to koniec Lovusia na forum. Zbierałem się z tym od dłuższego czasu, i dziś stwierdziłem ze to już czas. Czuje ze to już nie jest miejsce dla mnie. Dziękuje wszystkim użytkownikom z którymi miałem okazje miło spędzić czas na forum! Pisze ten post, ponieważ po prostu nie chce odchodzić bez słowa, niczego nie oczekuje. Konta nie usuwam bo powrotu kiedyś tam nie wykluczam. W każdym razie, jeszcze raz wszystkim dziękuje. Bye :) Vamos Delpo!

Queen Marusia

Nie bylo mnie szesc dni na F ( Chyba moj rekord ) i od razu widze grim news.Bylo by bardzo przykro gdyby Lovus opuscil forum,mily,prxyjacielski dla ludzi,pokojowy nastawiony czlowiek.Jezeli ja,bedac tu o wiele krocej niz wiekszosc z was mam juz wiele milych i niezapomnianych wspomnien z Lovusiem,sadze ze Wy macie ich o wiele wiecej.
Lovus ( Z wyzej wymienionych wzgledow ) oraz z faktu ze ma swoj niepowtarzalny styl ( Nazywam to "Powaga Lovusiowa" } zawsze byl i jest moim ulubiencem przez duze U.Co prawda w dzien finalu Miami dosc ostro sie z nim starlem ( Jak chyba nigdy z nikim tutaj )...but that's how it is.
Bylo mnie i nadal jest z tego powodu bardzo przykro i nie ukrywam - smutno.Przysiegam na wlosy Maszki ze tak jest.
Mam wielka nadzieje ze Lovus chwilowo robi sobie przerwe i niedlugo powroci,weselszy nawet niz dawniej,z awkiem Delpiaka i nowa sila forumowa.
Do zobaczenia Lovusiu.
Wersja druga - Nie gadaj glupot i siedz tu z nami.Jestes Naszym Lovusiem i koniec.:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

No i jeszcze jest awanturka na dokładkę. Jak to jest, że ulubieńcy znikają a inni zostają na forum? Mnie brakuje Krótkiej Piłki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
sekup

//Przysiegam na wlosy Maszki ze tak jest.

Jakie włosy Maszka ma każdy widzi, ale na te co widać ja bym nie przysięgał, ani na te co pod pachami, bo tych ze świecą szukać. Ale na te co pod korcem to bym przysiągł, że je ma! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.