Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: SPR Pogoń Szczecin bez szans, zwycięska seria MKS-u Perły Lublin trwa

MKS Perła nie zwalnia tempa w PGNiG Superlidze Kobiet 2018/2019. W spotkaniu 24. kolejki zespół z Lublina ograł przed własną publicznością SPR Pogoń Szczecin 27:20.

przeczytaj cały artykuł

Marek Jacek Nowakowski

Zastanawiam się, czy jest jakiś konkretny i skuteczny system oceniania arbitrów i dlaczego nie są o tym informowani kibice?. Ogladałem na Globusie dość ciekawy mecz i starałem się patrzeć obiektywnie na pracę sędziów ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Złe sędziowanie, to za mało powiedziane - odnoszę wrażenie, że sędziowie swoimi idiotycznymi decyzjami chcieli sprowokować miejscowych kibiców. Sam mecz, zwłaszcza w drugiej połowie nie stał na jakimś oszałamiającym poziomie ale niesmak pozostał "dzięki" panom arbitrom, którzy dziś przeszli samych siebie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ArekAZS

Spiker jakoś dawał radę ocenić w miarę poprawnie pracę sędziów. Dziwne, że Ty nie potrafiłeś. Jeśli Lis 90% meczu krytykuje decyzje sędziów i lata po tej linii jakby dostał wścieklizny (mimo, że prowadzi +6), to o czym mówisz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Costaa23

Hmm jeśli mylisz spikera z komentatorem meczu cóż.. Tyle że Pan Michał ma wiedzę dużą większą niż nie jeden delegat lub sędzia w lidze, i jest przede wszystkim bezstronny! co do Trenera jak każdy chce uczciwego sędziowania a nie oglądania popisów ludzi którym się coś wydaje, I ma prawo wymagać od sędziów tego nawet jak było by +20 ale widocznie to za dużo dla Ciebie do pojęcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.