Wątek dotyczący artykułu

Hearthstone Wyjście z Cienia - przegląd mety: Druid

Druid przez ostatnie miesiące, a w zasadzie można rzec lata, dominował metę. Malygos, Tog, Token, Hadronox... Można by długo wymieniać talie, na które nie było mocnych. Jak to wygląda po rotacji? Cóż, dla fanów klasy nie mamy dobrych informacji.

przeczytaj cały artykuł

Lorenzo Emiliano

Nie no jasne że meta jeszcze jakiś czas się będzie stabilizować, ale z tego co widzę obecnie właśnie token jest najwyżej potem Mechpaladyn, a dopiero za nimi bombwoj i Tempo Rouge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Quatro

Wiesz, kwestia też jak chcesz na to spojrzeć, bo trochę inaczej gdy spojrzysz przekrojowo, na winratio talii od rangi 25 do legendy, a inaczej gdy przede wszystkim patrzysz, czym ludzie osiągają sukcesy. Mech Paladyn to raczej nie jest talia, którą spotkasz w wyższej legendzie. Często winratio to wypadkowa siły oraz łatwości danej talii. Ja raczej podszedłem do tematu, że wyznacznikiem będzie dla mnie to, które talie pozwalają aktualnie wbić wysokie miejsce, a ludzie z czasem się nauczą nimi grać. Co do token druida - można długo dyskutować, ale paladyn dziś, to totalne dno. Najgorsza obok priesta klasa, z resztą za kilka godzin wjedzie i paladyn do publikacji ^^

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.