Dyskusja

Marc.

przejdź na stronę użytkownika

Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Dzięki! :) Nawzajem życzę Tobie dobrze przeżytych Świąt Wielkanocnych, wielu prezentów od zajączka, a w śmigus-dyngus nie żałuj wody aby żadna dziewczyna nie chodziła sucho ;D

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Dziękuję za zaproszenie i przepraszam za spóźniony odzew, dopiero dziś wszedłem na stronę SF i zauważyłem ten wpis. Brak czasu ogranicza niestety możliwość regularnego bywania na forum, w tym też możliwość udziału w Sezonowym Typerku. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Dzięki za odzew, oczywiście szkoda, ale nie ma problemu. Zapraszam w razie poprawy sytuacji na dalsze etapy (następny Shenzhen) :) Pozdrawiam :)
--> rozumiem problem czasowy, ja tu wchodzę dzięki temu, że piszę prawie wyłącznie na smarcie w różnych przerwach, inaczej, gdybym miał za każdym razem uruchamiać kompa albo laptopa, to też bym nie miał czasu, pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.