Wątek dotyczący artykułu

EBL: hit dla Arki Gdynia, lider dał koncert po przerwie

Koszykarze Arki Gdynia pokonali we własnej hali Polski Cukier Toruń 88:72 i zapewnili sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Podopieczni Przemysława Frasunkiewicza dali popis gry w drugiej połowie.

przeczytaj cały artykuł

Ziomuś 30

Już prawie wszystko wiadomo przed PO, teraz tylko wygrać ze Szczecinem i lecimy z decydującymi meczami. Dziś po przerwie kompletnie z nas zeszło z nas powietrze, jednak póki co obydwie ekipy są faworytami do finału, chociaż solidarnie wojewódzko chciałbym żeby Anwil uporał się z Arką. Mam nadzieję że nasz trener ułoży rotację w najbliższych meczach bo to na moje będzie kluczowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Murgrabia Ansbach

Nie jest pewne czy czasem Stal nie zagra z Arką.Ponieważ i Anwil i Ostrów grają w tym sezonie strasznie nie przewidywalnie i każdy wynik jest możliwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ziomuś 30

Jest to całkiem możliwe, ja napisałem chciałbym finału Toruń - Włocławek, a czy tak będzie to według czystej kalkulacji raczej nie :(

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.