Wątek dotyczący artykułu

Jego transfer był dużym zaskoczeniem. Thomas Kelati wraca po rocznej przerwie

- Być może w środę znów zobaczycie mnie na parkiecie - mówi nam Thomas Kelati, którego powrót do Stelmetu Enei BC był jednym z najbardziej zaskakujących transferów w Energa Basket Lidze. Koszykarz miał ponad roczną przerwę z koszykówką.

przeczytaj cały artykuł

SlavicPride

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego w tej chwili, przy takiej samej ilości punktów i takim samym stosunku wygranych i przegranych, Zastal jest wyżej od pierników w tabeli?
Bo cały czas żyłem w przekonaniu, że przy równej ilości punków, w pierwszej kolejności liczy się wynik meczów między obiema drużynami, a dopiero potem takie statystyki liczba koszy zdobytych i straconych...
Skoro oba mecze z piernikami w tym sezonie przerżnęliśmy, to jak to jest że jesteśmy na 2 miejscu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GianiZG

Źródło plk.pl
"Dla drużyny z Zielonej Góry będzie to ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego. Przed play-off może zająć jeszcze drugie miejsce - musi jednak wygrać z Miastem Szkła i liczyć na porażkę Polskiego Cukru z Kingiem. W innym przypadku zajmie trzecią lokatę..."

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

Kolega (ja zresztą też) chciałbym o wyjaśnienie, dlaczego tak a nie inaczej bo to co pisze Slavic to prawda a to co PLK pisze , to jest tylko marne pisanie (niepoparte niczym tj regulaminem rozgrywek)

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

W trakcie trwania rozgrywek pierwszeństwo ma stosunek punktów ogólnie zdobytych i straconych. Po zakończeniu rozgrywek zacznie mieć znaczenie róznica w bezpośrednich pojedynkach druzyn z tą samą ilością pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.