Dyskusja

Torino FC AC Milan

Torino FC - AC Milan
28 kwietnia 2019, 20:30

2 : 0
relacja

Mr.J

Naprawdę nie jest ciężko zakończyć temat czymś pokroju "No spoko masz racje, myliłem się". Co prawda koniec końców tak zakończyłeś, ale ten fragment przed był kompletnie niepotrzebny. Gdyby nie to, że Olej jest spokojny i nie bawi się w durne dyskusje to byś sobie znalazł kolejnego wroga, z którym byś się tu tyrał tygodniami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.J

Naprawdę porównujesz sytuacje, w której w zwyklej prostej dyskusji o przepisach futbolu są bezsensowne krzyki do sytuacji, w której facet na mnie najeżdża, wcina się w moje życie i mimo tego, że szanowałem go przez cały czas jakiego zdania by nie miał to na drugi dzień zaczął do mnie pisać i mnie wyzywać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You know who i am

Czy ty serio porównujesz zwykły tekst "po co się spinasz, zachowujesz się jakby do ciebie to było" do spin z innymi? Rozumiem jakbym oleja obrazil ale tego nie zrobiłem ani razu. Więc nie mogła by z tego wyjść jakakolwiek spina.

| Odpowiedz
blokuj
Mr.J

Nie odpowiedziałeś na pytanie. I nie porównuje tego, ale daję to jako przykład tego, że niepotrzebnie się nakręcasz i jesteśmy w momencie, w którym odbierasz zwykłą rozmowę jako swego rodzaju atak na siebie.

| Odpowiedz
blokuj
You know who i am

Bo w tej chwili mnie atakujesz, a dlaczego to stwierdzam? Bo ciągle piszesz ze ja wchodzę codziennie żeby się z kimś wyzywać etc czyli to jest atak w moją osobę bo mnie oceniasz.

| Odpowiedz
blokuj
Mr.J

No i widzisz. 2 lata temu byś odpisał coś w stylu "Pewnie tak hahaha", a dzisiaj już sugerujesz, że cię atakuję. A to było po prostu żartobliwe pytanie - półżartem półserio - tak jak wcześniej napisałem. I jak mogę pisać o tym ciągle skoro dopiero pierwszy raz o coś takiego zapytałem?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
You know who i am

Uwierz ze bym potrafił go ignorować, ale on często używa tricków które działają, ostatnio np że Stachem i zadziwionym co im pisał że ja niby pisałem coś o nich itp, wtedy to wiadomo że odpisze i się zacznie.

| Odpowiedz
blokuj
Mr.J

Kiedy ja się kłócę z Jagafanem? W ostatnich tygodniach? Raz-dwa popisałem o ulotkach i dzieciach, gdzie nawet się nie kłóciłem tylko kpiłem. Chyba tylko raz z nim dłużej rozmawiałem. Blue nawet nie wyzywam. Jak zdarzy się okazja to zakpię i raz na jakiś czas biedakowi odpisze żeby poczuł się trochę ważny. Poza tym przemyśl to co napisałem, a nie kontruj tego za wszelką cenę. Jak pisałem wcześniej - ja cię tu nie atakuję, ba - próbuję ci w jakiś sposób pomóc nawet.

| Odpowiedz
blokuj
You know who i am

A czy ja wyzywam? Jeśli bym to robił to bym dostawał ciągle bany, a nie dostaje od tygodni, bo te trolle tylko czekają aż zwyzywam kogoś i mnie będą mogli zgłosić.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
HOOGomy

Nie masz racji, ignorowanie jest trochę bez sensowne inni mogą spekulować że jesteś popychadłem że boisz się wejść w konwersację z trollami, ale jak uważasz ale to tak po prostu wygląda.

| Odpowiedz
blokuj
You know who i am

I tu nie chodziło że zdenerwowałem się o to że nie mam racji, tylko o to że to jest prawda i jest kiepska sytuacja jeśli złączymy się z nimi punktami bo możemy mieć gorszy bilans, a ja byłem pewny że musimy stracić więcej niż 3 punkty żeby przegrać mistrza i mnie to ostro zdenerwowało.

| Odpowiedz
blokuj
HOOGomy

Sądząc po tym wszystkim to raczej legia będzie miała mistrza, muszę przyznać że 'Medeiros' to gwiazda klubu legi. Jakby go wpuścili w pierwszej połowię to myślę że to był by inny zwrot akcji wydarzeń, ależ też muszę przyznać że 'Kucharczyk' nie popisał się w tym meczu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.