Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: O ręce Kubicy głośno, o formie Williamsa cicho. Popis ignorancji Brytyjczyków (komentarz)

Wcześniej czy później Robert Kubica musiał zaliczyć wypadek po powrocie do F1. Padło na Baku i ignoranci od razu otrzymali argument, że winna jest niesprawna ręka Polaka. Szkoda, że w tej dyskusji pomija się, jak beznadziejny jest pojazd Williamsa.

przeczytaj cały artykuł

a6412

Nie trzeba być wielkim znawcą tej dyscypliny żeby zauważyć, iż obaj kierowcy zespołu Williams osiągają podobne rezultaty, docierając na metę w samym ogonie stawki. Sam też nie jestem znawcą, ale wiem, że jak wezmę wózek sklepowy z wadliwym kółkiem, poruszanie się po sklepie staje się koszmarem, bo ja ciągnę wózek w prawo, a on jedzie w lewo. Opinią tego "znawcy" za bardzo bym się nie przejmował, nie miał na czym wyładować frustracji z powodu nieudolności ziomków, to znalazł sobie temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maria Kowalska

Wystarczy zobaczyc onboard z wyscigu ruussela i kubicy i tam masz wszystko wypisane, ktory bolid lepiej sie sprawuje. Ale ludzie wolą pisac, ze kasa orlenu zostala wurzucona w bloto a nie widza ze panstwo same wyrzucilo na program benkarty 500+ i ich dzieciory

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kiemen

A ty to jesteś " benkartem" czy " dzieciorem" ? bo to nie do ciebie kolego. A może jesteś GP i Marią Kowalską w jednym to by wiele tłumaczyło... :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.