Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Get Well - forBET Włókniarz: Toruń pozbawiony Doyle'a zlany na MotoArenie! (relacja)

Get Well Toruń walczył, ale był bez szans w starciu z Włókniarzem Częstochowa. Goście prowadzenie w meczu objęli po drugim wyścigu i nie oddali go do końca. Gospodarze w trakcie zawodów stracili Doyle'a, który po fatalnym upadku udał się do szpitala.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
lisiniec

Tak już wcześniej pisałem ze jaj nie będziecie pogratulować zwycięstwa przypominam to my prowadziliśmy po upadku doyla 8pkt nie wy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mat1987

Nie da się? Popatrz, a GKM wygrał bez Laguty. Już w momencie wypadku było - 8 pkt. Tak czy siak byście przegrali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Blaszka Torun

Wy macie sklad na mistrza a my nie! To jest ta roznica. Strata u nas lidera, to co innego, niz strata u Was i to nie lidera, tylko...no wlasnie...tego nie wiemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Leszczyński fan

Motor też wygrał z GKM bez Jonssona , Gorzów w zeszłym roku bez Wacula , przykłady można mnożyć. Kontuzję są codziennością i wkalkulowane w ten sport i nie omijają żadnego zespołu , ale jakoś wszystkie drużyny sobie radzą , tylko nie Well ? Tylko Wam od paru sezonów coś nie pasuje , choć zapowiedzi są co roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Stresor74

Dokładnie tak, brak Jasona tak jak brak Łaguty i Zengiego w Motorze, kontuzje to niestety jeden z elementów tego sportu. Bardziej w Toruniu martwi postawa 2 linii. Norbiego załatwił Franczak w 2 pierwszych meczach. Młody Cholder - dramat... Rysiek to już jednak nie ta klasa, jechał mega kwadratowo. Tak jak pisałem przed sezonem dla mnie Toruń to główny kandydat do spadku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tylko Bally

GKM bez Jonssona byłby dobrym porównaniem, jak by Zagar skosił Kościucha :E
Przypominam pkt. Doyla z nami, czyli wymiataczami 3,3,d,3,3,3. Drużyna z Torunia jest na nim zbudowana. Nie da się wygrywać bez niego. To tak, jak by w latach 90 Unia straciła w meczu Jankesa :E Nie chodzi już nawet o kontuzję, ale o sposób w jaki się jej nabawił. Zagar pojechał z nim, jak Milik z Piterem w finale, wyjazd na środek toru z premedytacja i kasacja.

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

To nie wymówki. Myślę , że zdają sobie sprawę, że mają beznadziejny skład, a brak Doyla ich grzebie totalnie i to jest fakt. W meczu bez upadku byłoby na styk i tyle. Zagar ustawił mecz i to też jest fakt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Leszczyński fan

Napewno sobie zdają z tego sprawę , tylko Blaszka z uporem maniaka wszystko broni , bo to że inne drużyny też mają pecha , kontuzję i swoje problemy tego nie widzi , i to że wychodzą z tego z twarzą też nie widzi , tylko Frątczak nie potrafi i lepiej poszukać wymówek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Blaszka Torun

O czym Ty do mnie rozmawiasz? Porownujesz Jonssona do Doyla? Patrz na zbudowane sklady i na kim spoczywa wynik. Doyle sam sie z meczu nie wykluczyl! Nie wygral dzis sport, tylko pech jednych i szczescie drugich. W pelnym skladzie bysmy przegrali i by mi powieka nie mrugnela, zeby pogratulowac rywalom!

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

To GKM bez Łaguty właśnie z Czewą wygrali ? Wygrali , także skończ te pitolenie może jak Well że składem na PO spadnie z ligi to w końcu otworzą się oczy takim jak ty i inni

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

A za Lagute mieli Z/Z, czy nie? Sam skoncz te pitolenie i obnazanie swojego szczescia naszym niepowodzeniem. Obiektywny nigdy nie byles i nie bedziesz! A co do usprawiedliwiania, to juz raz Ci przypominalem Twoje zale na toromistrza po Waszej porazce u siebie z Wrockiem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Leszczyński fan

A za Doyla nikt nie jechał ? Jechali i nawet dwa razy 3 zrobili , więc o co ci chodzi ? Broń dalej i szukaj wymówek , bo mi to loto. I ty jesteś chłop skoro bronisz takich patałachów ? Motor ma skład dwa razy gorszy , ale potrafili wygrać mecz a Well ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Leszczyński fan

No i cały czas bla , bla , bla Inne drużyny mają też pecha , kontuzje i wygrywają tylko nie Well Gratuluję myślenia i marszu ku 1 lidze , bo z taką jazdą tak właśnie będzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Blaszka Torun

Nie czytaj swoich komentarzy, to nie bedziesz widzial: bla, bla, bla!!!
Ps.
Za mlody jestes, to nie pamietasz, ze juz Twoi poprzednicy nas wysylali lige nizej a ostatecznie sami tam wyladowaliscie, wiec mniej na uwadze swoje zyczenia!

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Ja nikomu źle nie życzę , tylko takie są fakty. Nawet twoi koledzy po szału nie bronią Wella i Frątczaka , bo ich polityka od paru sezonów jest do du...i jeśli Frątczak czy Termos nie odejdą to w końcu 1 ligą to się skończy

| Odpowiedz
blokuj
mati25

Ledwo wygrali z Czewa i nie wiadomo jak by pojechal Łaguta bo gdyby jechal to Czewa mogla by wygrać paradoksalnie

| Odpowiedz
blokuj
Sellex

Wielkim być to dać szacunek rywalowi schodząc z maty nawet w wyniku kontuzji...Nie bądź "Zagarem"z Torunia.... Choć to oczywiście Twój wybór:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Blaszka Torun

Ty jakas wrozka, czy wrozbita? Bedziesz mi tu klepal, co bede robil jutro i jak postepowal? Dziaciaku...nie pisz slow, ktorych nie rozumiesz a o placzu juz Ci napisalem nizej. W zasadzie przypomnialem a ze wtedy zglosiles, niczego nie zmienia :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Hagon

Tu Leszczyńskiemu wypominasz że zgłosił kiedyś twój komentarz a sam mi już dwa zgłosiłeś w ciągu 20 minut tylko dlatego że stwierdzam fakt iż jesteś płaczek i pi..a która niepotafi na klatę przyjąć porażki. Płaczek i hipokryta....:D ten też możesz zgłosić Panie Płaczek Blaszka Toruń :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Hagon

Nie :D podpowiem Ci troszku. Kiedyś Cie szmaciłem jak robiłeś za adwokata nocnika reszty się domyśl Płaczku

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Co robiles? Cos Ci sie pomerdalo i to ostro! Przedstaw sie a porozmawiamy o Twoich problemach z ocena sytuacji!
Jedno dobre, ze wlasnie sie przyznales do multikonta!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Blaszka Torun

Tyle sie udzielasz, czesto masz do mnie obiekcje a nagle udajesz, ze nie wiesz jakiej jestem plci? Ten dzieciak moze Ci uwierzy, ale nie ja.

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Syndrom toruński masz i myślisz, że świat kręci się dookoła Ciebie. Gdzieś mam twoją płeć, wydawało mi się, żeś baba, bo masz estetykę wypowiedzi kobiety. Przepraszam, jeśli cię uraziłem.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Tylko kobiecie moglo sie cos takiego wydawac!
Nie pierwszy raz do mnie piszesz i z cala pewnoscia jeszcze wiecej czytasz.
Przepraszam za szczerosc. Milo? :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Maciej Żółtowski

Za Doyle'a pojechały 3 rezerwy, z czego dwa razy były to trójki i raz zero. Jasne, że Doyle mógłby pojechać lepiej (ale i gorzej), jasne, że mógłby pojechać raz z RT, ale nie oszukujmy się - dwoma zawodnikami i tak tego meczu byśmy nie wygrali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Leszczyński fan

On zawsze szuka wymówek , za każdym razem , byle wyszło na jego. Inni dają radę a Well nie ? Problem Wella to Frątczak i atmosferę którą wprowadza

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.