Wątek dotyczący artykułu

Lokomotiv - ROW: Łotysze bez atutu toru. Wymowne słowa Andrzeja Lebiediewa

PGG ROW Rybnik w meczu Nice 1.LŻ wygrał na wyjeździe z Lokomotivem Daugavpils 53:37. Największym problemem Łotyszy jest ich tor. - W tym sezonie nie jeździłem jeszcze w Daugavpils dwa razy z rzędu na podobnym torze - stwierdził Andrzej Lebiediew.

przeczytaj cały artykuł

WIERNY KIBOL

Jak suchalem pogody to od czwartku ma pogoda się poprawiac zobaczymy lepiej jak by jechali ale na normalnym torze a nie tak jak z Tarnowem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek GKS

Zapraszamy go Gdańska. Pogoda ma być dobra. Jednak chyba lepiej dla Was jak by tor był właśnie tak jak z Tarnowem chyba że dwa inne mecze widzieliśmy. No ale wegdług Ciebie to u nas będziecie mieli lajcik. Dopiero z Ostrowem będzie ciężko. Ano pożyjemy, zobaczymy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WIERNY KIBOL

Kolego ja mam do Gdańska wielki szacunek i nie mówię że z wami będzie w Rybniku i Gdańsku łatwe mecze w 1 lidze niema łatwych meczy i nie będzie lajcik

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.