Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów 2019. Liverpool - FC Barcelona. Rzut rożny, o którym mówi cały świat. Oto jego tajemnica

Decydującego gola z rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów Liverpool - Barcelona (4:0) analizuje cały świat. Jak to się stało, że Divock Origi został przy bramce sam jak palec? Oto tajemnica sukcesu drużyny Juergena Kloppa.

przeczytaj cały artykuł

wareda

Wczoraj pisali ,że to było spontaniczne zagranie , dziś ,że zaplanowali. Jurgen czy jak ci tam , bujać to my ale nie nas. To ,że straciliście 3 bramki w Barcelonie to też zaplanowałeś? No chyba aby podpuścić Barcę? A mi się wydawało ,że to był po prostu dobry mecz rewanżowy Liverpoolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sylwek Wawa

Mnie też wydawało się, że ten rzut rożny to było inteligentne wykorzystanie boiskowej sytuacji przez młodego Anglika. Nie cwaniactwo, jak mówi komentatorzy, a inteligencja. Skorzystał z gapiostwa całkowicie rozbitej Barcelony. Co do pierwszego meczu to się nie zgadzam. Liverpool zagrał dobre zawody i powinien strzelić przynajmniej jednego gola. Pycha Barcelony została ukarana. Zaznaczę. że nie jestem kibicem Liverpoolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.