Wątek dotyczący posta na blogu

PGE Ekstraliga - TYPER 2019 5 KOLEJKA

Szarold

Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

przeczytaj cały artykuł

TomGKM

Witam wszystkich.
Falubaz Zielona Góra-Motor Lublin 53-37 (Drużyna Falubazu pokazała siłę w derbach i uważam, że teraz tylko potwierdzi swoją moc. Motor, który pozytywnie zaskakuje od początku tym razem już wyżej nie podskoczy i typuje zdecydowane zwycięstwo Myszy)
Sparta Wrocław-Stal Gorzów 48-42 (Jak tu wytypować wynik w meczu tych drużyn? Sparta bez Janowskiego i z niewiadomą formą wszystkich poza Taiem i Drabikiem, a z drugiej strony Bartek Zmarzlik i jedna wielka niewiadoma. Szybciej zaskoczy tu Milik czy Fricke niż Kildemand czy Thomsen. Stawiam na niewielką wygraną gospodarzy)
GKM Grudziądz-KS Toruń 53-37 (Pytanie czy Antonio będzie jechał tak jak potrafi i czy Chris Holder faktycznie wszedł na wysokie obroty? Również niewiadomą jest czy Artiom pojedzie tak jak przed kontuzją? Toruń ma zawodników, którzy mogą zaskoczyć w każdym momencie i wynik może być do końca na styku, ale ze względu na brak Doylea pokuszę się o postawienie na zdecydowaną wygraną GKM-u)
Włókniarz Częstochowa-Unia Leszno HIT 46-44 (chciałem postawić nawet na remis. Sam nie wiem czego się spodziewać po tym meczu. Tu może być wygrana każdej ze stron. Jeżeli Miedziński pojedzie tak jak w Toruniu...? Z drugiej strony mamy fenomenalną drużynę z niesamowitymi juniorami. Włókniarz walczy o medale co potwierdził w Toruniu i nie powinni oddać zwycięstwa na własnym torze. Stawiam na minimalną wygraną gospodarzy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Falubaz-Motor, zdecydowanie zwycięstwo Falubazu, od 10 pkt w górę, Motor ostatnio siadł, wiadomo, rywale mocni ale Zielona wygrała derby na wyjeździe i ogółem jeżdżą dobrze, choć z jednej strony pokonują Gorzów 8 a wcześniej u siebie tylko 2 z GKM-em.

Sparta-Gorzów, delikatnym faworytem WTS, w końcu jeździmy u siebie ale nie wiadomo jak pojadą liderzy z Gorzowa no i jak będzie z torem bo pada. Myślę, że okolice 6-10 pkt ale jak będzie wyżej się nie obrażę ;) Do boju Sparta!

GKM-Toruń, zdecydowane zwycięstwo Grudziądza, właściwie kopia wyniku z Zielonej Góry moim zdaniem. Toruń jest słaby a GKM u siebie jeździ świetnie.

Włókniarz-Leszno, masz rację, ciężko wskazać faworyta, Czewa u siebie ale Leszno jest solidne wszędzie. Myślę, że okolice remisu, sam dałem na Włókniarz ale zwycięstwo nie będzie niespodzianką. Zdecydowany hit kolejki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukim81Pomorskie-Śląskie

Też mi się wydaje że wynik na W69 może być w okolicach takich jak w pierrwszej kolejce z Toruniem z tąd mój typer 52:38 Sparta osłabiona jedzie u siebie jednak wydaje mi się że Tai, Drabik, wracający w łaski Milik swoje zrobią, Derby Kujaw i Pomorza tym razem dla Grudządza trudny teren to nie ta sama ekipa co w latach poprzednich Leszno wydaje mi się dozna pierwszej porażki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.