Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Mecz Betard Sparta - truly.work Stal 17 maja? Wojciech Stępniewski zabrał głos!

Mecz Betard Sparta – truly.work Stal został przełożony na 14 czerwca. Gorzowianie uważają, że spotkanie powinno zostać rozegrane 17 maja, a więc w terminie rezerwowym. - Piłka jest po stronie wrocławian – mówi nam Wojciech Stępniewski.

przeczytaj cały artykuł


Petrus

17 maja rzeczywiście mamy termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi.
Czy jest zatem jakakolwiek szansa, że termin meczu Betard Sparta - truly.work Stal zostanie zmieniony na 17 maja? Okazuje się, że tak. - Wiemy, że gorzowianie wystąpili z taką propozycją i przedstawiliśmy ją wrocławianom. Poprosiliśmy, żeby się do tego ustosunkowali. Piłka jest teraz po ich stronie. Jeśli Betard Sparta zgodzi się jechać 17 maja, to nie będziemy robić problemu - podsumowuje Stępniewski.


To po ch*j te regulaminy? Termin rezerwowy dla piątej kolejki, to 17 maja i koniec. Pytać się teraz czy Sparta się zgodzi? Widzę, że w tym temacie Rusko ma więcej do gadania niż Stępniewski. To są kpiny. Co nas to obchodzi, że Wrocław ma dwa mecze w ciągu trzech dni? Znają regulamin, znali prognozy pogody, to trzeba było zabezpieczyć tor od środy. Mnie dziwi, czemu nie ma żadnego zdjęcia wrocławskiego toru z wczoraj. Wał jakich wiele we Wrocławiu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.