Dyskusja

katnus

Człowieku nie widzisz, że ewidentnie Cię to boli. Każda wygrana cieszy, więc co w tym dziwnego, że kibice Polonii są w euforii?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WilQu

Wiesz co mnie boli? Wasza bezczelność i brak szacunku do rywala, to mnie boli. Wynik jest wynikiem, wiem że nasi dali ciała ale nad nikim się nie pastwiłem tak jak wy wszyscy nad Krosnem cały mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WilQu

Każdy robi wszystko by wygrać i co to ma do rzeczy? Czy tor by nieregulaminowy? Dało się jechać, dało więc w czym problem? Oczywiście jakby w BDG tak sie działo to wszystko gra super tak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
darek pe

Ale sam coś też nie przebierasz w słowach. Wiesz co - mecz się skończył, podajmy sobie ręce i jest wszystk ok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
WilQu

Czasem i nawet we mnie się gotuje chociaż staram się być spokojnym człowiekiem. Już wcześniej pisałem że odpowiadam w sposób taki jaki ktoś odzywa się do mnie więc chamstwa nigdy nie będę pochlebiał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Przemasss

Lepiej wygrać mecz w 2 lidze i spłacać długi;) niż gdy narobiło się długów to benc nowy twór i zawodnicy nie opłacani ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
krzys

Przestań płakać wasze kombinacje sie nie udały. Ten mecz to KABARET nie potraficie uczciwie przegrać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.