Wątek dotyczący artykułu

Przerwali mecz, bo na boisku wylądował... minister Joachim Brudziński. "Obok są dwa inne boiska"

Do niecodziennego i wręcz absurdalnego zdarzenia doszło w Choszcznie w Zachodniopomorskiem. Mecz trampkarzy przerwano na 30 minut, ponieważ na boisku... wylądował minister Joachim Brudziński. Okazuje się, że zbyt późno poinformowano organizatorów.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
PiKey

Niepoważnie i wręcz żenująco to wygląda kiedy ludzie rządzący 38 milionowym krajem pląsają u zepsutego mamoną zakonnika jednocześnie płacąc mu haracz z państwowej kasy. Haracz za poparcie zakonnika, które dało im władzę. Takie cuda tylko w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Jak widać, moderator (ciekawe który z nich - nie wierzę, że wszyscy łamią regulamin) nie lubi, gdy wpisy dostarczają za dużo faktów. Nie lubi wtedy gdy są one niewygodne dla jednej (pewnej) opcji. Znikła połowa moich wpisów - akurat właśnie te, które przynosiły sporo faktów, których w artykule zabrakło.
Szkoda ale spróbuję odtworzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Szefowie drużyn o lądowaniu Pana Ministra na boisku dowiedzieli się 5 minut przed meczem. Wtedy prezes Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno dostał od policji telefon, że mają się przenieść na inne boisko. Taa ...obok są wprawdzie dwa ale płyty były nieprzygotowane.. Z meczu organizatorzy rezygnować nie chcieli ani nie mogli. A Black Hawk, który w innych krajach jakoś może lądować na byle placyku, tu potrzebował idealnej płyty najlepszego lokalnego boiska.
...A w sumie po to, by Pan Minister mógł Pana Nadnaczelnika godnie ugościć na rybach na swoich zachodniopomorskich włościach --> patrz twitter :
"@jbrudzinski: Po ciężkim tygodniu nic tak nie smakuje jak niedzielna kiełbasa z ogniska na #PomorzeZachodnie @czeslawhoc⁩ ⁦@szefernaker⁩".
Tamże Jojo zamieścił też liczne zdjęcia Nadnaczelnika - a to przy ognisku a to w łódce w kamizelce kuloodpornej (!), łaskawie darującego życie dwóm mizernym szczupaczkom... :P
( i tak były niewymiarowe. Ciekawe, czy karta rybacka była, bo ponoć po coś ona jest...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.