Wątek dotyczący artykułu

Zofia Noceti-Klepacka stanęła w obronie Kościoła. Wymowna grafika na Facebooku

Polska windsurferka zamieściła w sieci zdjęcie z cytatem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiele wskazuje na to, że to jej reakcja na ataki na Kościół po premierze filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego.

przeczytaj cały artykuł


PiKey

Kard. Wyszyński mówił te słowa w zupełnie innych realiach, zupełnie innych czasach i w innym kontekście. Kościół sam się niszczy z wydatną pomocą swoich ludzi, a przez to że popiera złą i do cna już zepsutą władzę przyczynia się do podziału narodu i może przyczynić się zniszczenia tego kraju. Swoją drogą szkoda, że wśród hierarchów kościelnych nie ma już takich ludzi jak Kardynał Wyszyński. Są za to "Głodzie" i "Jędraszewskie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Heracleion

bzdura. Siekelski przyznal (w filmie tego nie ma) ze wszyscy ksieza sa TW.
Dalej uwazasz, ze slowa Wyszynskiego nie sa aktualne?
Jezeli kosciol tak dzieli narod, niszczy ten kraj, w ogole wprowadza zacofanie, to po co Hitlerowcy, Sowieci oraz inni, probowali zniszczyc ten kosciol w Polsce. Po co komu inteligentny i swiadomy niewolnik?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wisus54

Piszesz nieprawdę Sekielski w programie Tomasza Lisa powiedział że nie znalazł dowodów na to, że księża byli zmuszani szantażem do współpracy z SB i że nie wszyscy byli współpracownikami SB. Powiedział nawet że nie przypuszcza aby tak było. Nagranie jest dostępne na YouTube.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.