Dyskusja

Paper Monster

przejdź na stronę użytkownika

Paper Monster

o luuuudzie, jak tu się teraz odnieść kiedy nie działa opcja odpowiedzi i żeby nie było spamu...
---WIELKIE ODKURZANIE TABLICY PAPER---
* do Pottera i Marty w odpowiedzi na życzenia:
dzięki :* przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale po IW nie miałam ochoty na tenis, jeszcze siłą rozpędu zagrałam typerek Miami i laba. mam nadzieję, że mieliście udane święta i też życzę wszystkiego najlepszego!
* do Queena i Rafanki na komentarze (tak stawiam na 80%, że to z tego XD) z meczu Fognini-Nadal:
HAHAHA LOOOOOOL, co za typ. kurcze gdybym odpisała na to nawet wczoraj, to bym walnęła jakis tekst typu, żebyśmy się raczej psychicznie przygotowali na rok bez żadnego wygranego turnieju itd. tego blamażu z Fogninim nie oglądałam, w tym czasie pewnie święciłam jajka albo sprzątałam chatę dla zmartwychwstałego JCh. więc odeszły mi nerwy, irytacja i zniesmaczenie. z Barcelony, Madrytu i Rzymu też nie widziałam ani jednego meczu. jadę tylko na suchych wynikach i poczytam coś na twitterze. naprawdę jak na tak beznadziejny sezon na mączce, to z tym systemem dało się to spokojnie przetrwać.
* do Toma na komentarze o typerkach:
przepraszam, że zlałam typerki, ale miałam ostry detoks od tenisa i syfów. dziś jestem pierwszy raz i wita mnie strona w stanie rozkładu echhhh
* haha i w odpowiedzi do Pottera na moje nowe przydomki:
Hahaha inwencja Cię nie opuszcza XDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.