Wątek dotyczący artykułu

F1: Witalij Pietrow stanął w obronie Roberta Kubicy. Rosjanin wskazał przyczynę słabszej jazdy Polaka

- Być może styl jazdy Kubicy nie pasuje do tego samochodu - mówi Witalij Pietrow, dawny zespołowy kolega Polaka z Renault. Rosjanin uważa, że gdyby Polak nie gwarantował odpowiedniej prędkości, to Williams nie zakontraktowałby go na ten sezon.

przeczytaj cały artykuł


martens54

Ładnie ze strony Pietrowa. Niestety...8 lat przerwy + nie do końca sprawna ręka, czynią swoje. Do zsinienia palców trzymałem kciuki, by Robertowi się udało. Mimo hartu ducha, ogromnej zaciętości i konsekwentnej pracy, pewnych spraw nie da się nadgonić. Drżę o Monaco! 10 lat temu, wyścig w tym miejscu był popisem Kubicy (bez względu na samochód, którym jechał). Nikt tak jak on, na jeden przysłowiowy włos nie ocierał się o bandy, wykręcając przy tym szalone czasy. Twierdzenie, że Monaco jest weryfikatorem zdolności kierowcy - jest jak najbardziej prawdziwe. Obawiam się, że po serii nieudanych wyścigów - Robert w Monaco zechce "na siłę" udowodnić swoją przynależność do najlepszych kierowców. W dzisiejszej jego dyspozycji może okazać się to nazbyt groźne dla niego samego i pozostałych uczestników F1. OBY NIE!!!! p.s. pozostanie Roberta w F1 w roku 2020 - to utopia!
Cudem będzie jego pozostanie w Williamsie do konca tego sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ewa Hausner

Skoro do zsinienia palcow trzymales kciuki, aby Kubicy udal sie powrot do F1, a teraz, zaledwie po 5 wyscigach, watpisz. to jestes fanem malej wiary :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.