Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Skandal podczas fety w Gliwicach. Kibice obrażali Legię Warszawa

Podczas mistrzowskiej fety w Gliwicach skandowano nie tylko hasła wielbiące Piasta. Wulgarnymi przyśpiewkami obrażano też Legię Warszawa. Najwięcej kontrowersji wzbudziły okrzyki "Legła Warszawa".

przeczytaj cały artykuł

Tomo L

Podobno Legia to arogancja i buta... Tak, Legia popełniła błędy, pycha też ją zgubiła, i przegrała ten sezon - zasłużenie. I nawet się ucieszyłem, że Mistrza ma taki Piast niż np. Lech, dla którego mam wrażenie jest większym sukcesem porażka Legii, niż własne zwycięstwo. Albo taka Lechia - strzelić na 1:0 i dowieźć wynik. No i Mistrzem zostaje skromny Piast..., czy na pewno skromny? No właśnie, czyżby komuś sodówka uderzyła? Krytykują Legię za arogancję, a teraz Piast idzie tą drogą... Czyżby jedno Mistrzostwo i zaczęła wychodzić prawdziwa twarz Piasta? Chciałbym kibicować Piastowi w pucharach, ale po takich zachowaniach, aż się odechciewa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
14MP 19PP

Wystarczy przytoczyć FAKTY:
.
Maj 2018:
3. miejsce KKS premiowane grą w eliminacjach, MP Legii - kibice KKS zagotowani, rozwalają swój stadion, nie mogą znieść koronacji Legii, frustracja sięga zenitu, chcą rozwalać cały internet
.
Maj 2019:
degrengolada KKS, 8. miejsce w tabeli, bo niżej nie można, brak eliminacji, VMP Legii - kibice KKS radośni, cali w skowronkach, monitory zachlapane, prawe łapy spuchnięte
.
No ale utrzymujmy dalej, że bardziej obchodzi ich własny klub niż Legia. I to Legia płacze, to Legia smarka w rękaw od 7 lat, to Legia wypłakuje się do odwodnienia ;D

booooli nas, booooli, ała ała ała ała oj jak boooooli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomo L

Dokładnie, ja nawet nie wiedziałem które miejsce zajął Lech, bo mnie to nie obchodzi, ja interesuję się własnym klubem. Legia może przegrała Mistrza, ale ma jeszcze puchary. I jeśli się ogarną (w co wątpię), to mogą pograć w Europie. A Lech? Ma długie wakacje, może się przygotowywać do następnego sezonu, niech powalczą o pierwszą ósemkę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Lech też legie wydymał. Stracona bramka i gonitwa Janickiego za Parzyszkiem....hehehe to podoń roku. Powtórzę legia została WYDYMANA przez Piast i Lech. I gitara hahahahahahaa.....Ahahahahahahahaha :D

| Odpowiedz
blokuj
14MP 19PP

Miałbyś łatwiej w życiu, gdybyś nie tracił przytomności przy dłuższych tekstach, a tak to zatrzymujesz się na Lechu i nie wiesz o co biega.
.
stołeczno-wiejski kompleks Lecha - zapiszę sobie to ;D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.