Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Pierwsze ważne decyzje w Get Well Toruń! Jacek Frątczak i Norbert Kościuch nie pojadą do Lublina

Get Well Toruń przegrywa mecz za meczem, ale głowy w klubie na razie nie polecą. Klub podjął pierwsze ważne decyzje. Na najbliższe spotkanie ze Speed Car Motorem drużyna pojedzie bez Jacka Frątczaka i Norberta Kościucha.

przeczytaj cały artykuł

Bawarczyk

Torunianie podjęli także decyzję w sprawie Norberta Kościucha, który podczas meczu we Wrocławiu publicznie skrytykował menedżera Jacka Frątczaka.
- Decyzją władz klubu do Lublina nie pojedzie i nie będzie nas reprezentować w tym meczu - informuje Krużyński. - Nie chcę tego jednak szerzej komentować, bo to nasza wewnętrzna decyzja. To jednak nie jest równoznaczne z tym, że nie widzimy go w składzie w kolejnych spotkaniach

*

Do tej rozmowy dojdzie po moim powrocie z podróży służbowej. Na pewno sobie wszystko wyjaśnimy i podejmiemy decyzje. Na dziś nie jest tak, że nie widzimy już dla niego miejsca w drużynie. Uważam, że interesy wszystkich zawodników można pogodzić. Będziemy dążyć do tego, żeby Norbert pozostał w drużynie i wspierał nas do końca sezonu - wyjaśnia Krużyński.

Moj komentarz: Jedyny zawodnik, ktory zna tor w Lublinie zostaje w domu - super decyzja !
Najpierw karac zawodnika za mowienie prawdy, a nastepnie robic mu nadzieje na jazde w druzynie ?!
Co mnie (jako torunskiego kibica zuzla) interesuje wyjazd sluzbowy pana Kruzynskiego ?!
Moja opinia - w/w decyzja w sprawie Kosciucha jest zenujaco niekompetentna.
*

Przewodniczacy rady nadzorczej żużlowej spółki Get Well postanowił również zaapelować do całego toruńskiego środowiska. - To są trudne momenty dla klubu, więc chciałbym prosić o wyciszenie emocji. Nasza sytuacja sportowa nie jet łatwa. Musimy się skonsolidować, a do tego potrzebne jest wsparcie od wszystkich osób, które mogą nam go udzielić. Mam na myśli sympatyków toruńskiego klubu i wszystkich ludzi, którzy życzą nam dobrze. Proszę o wyłączenie negatywnych emocji i pozostanie z klubem - podsumowuje Krużyński

*
Apele, apelami, ale kto doprowadzil do takiej sytuacji ?!
To juz 3 rok, gdzie torunski kibic musi byc proszony o wyrozumialosc i zaufanie do klubu KS Torun, jego sposobu zarzadzania, niezdrowej atmosfery i popelniania karygodnych bledow w "budowaniu" dobrej druzyny Aniolow.
Praktycznie po naradzie w Zarzadzie GetWell nie podjeto zadnych decyzji (poza pozostawieniem Kosciucha w domu na mecz z Lublinem), co wydaje sie najgorszym z
mozliwych scenariuszy !!!!!!!
Tak na marginesie , panie Kruzynski - na moje, moze pan ze swojej delegacji nie wracac do konca sezonu (sarkazm) ! Niestety, ale widac dokladnie , gdzie tu sa priorytety w dzialaniu i co jest najwazniejsze dla przewodniczacego Rady Nadzorczej spolki GetWell.
Moja opinia - apel do kibicow powinien byc poparty konkretnymi decyzjami, byc moze wowczas, po jakims czasie, torunski kibic obdarzy was ponownie zaufaniem.
Panowie z Zarzadu GetWell bierzcie sie do roboty, a nie proscie o zrozumienie dla partactwa.

Wszystko w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukaz

Moja opinia Decyzja w sprawie Kosciucha jedyna słuszna Jedynie co to w niedziele po meczu już to powinni ogłosić a nie dopiero w srode

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Deez

Jak przeczytałem w wywiadzie z początku sezonu (który notabene jest albo usunięty, choć być może był na PS), że młodzież będzie robić, i tu nie pamiętam dokładnie, ale w okolicach 7 pkt. na mecz, to szczena mi opadła do podłogi. Mi - osobie, która jest kibicem i obserwuje sytuację jedynie z zewnątrz. O ile w zeszłym sezonie pokładałem złudną nadzieję w osobie p. Krużyńskiego jako kompetentnej personie na tym stanowisku, z pewną szczerą i emocjonalnie dojrzałą dozą pokładów energii, w odróżnieniu od, swego rodzaju, ‚nowobogackiego’ podejścia i zachowania pana Termińskiego, tak, między innymi, po tym wywiadzie, promowaniu Igora w różnego typu „bidonowych” promocjach klubu, kreowaniu obrazu drużyny na cały sezon (z zuchwałymi aspiracjami) w oparciu o kilka ostatnich meczów ostatniego sezonu, stwierdziłem, a raczej - utwierdziłem się w fakcie - że niestety, ale klub totalnie rozkłada się od góry, a nie od dołu. Błąd za błędem. I niestety, ale już w tym wypadku, wszelkie kalkulacje matematyczne i statystyki na nic się zdadzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Deez

Zapomniałem jeszcze dodać o transferze 3 Duńczyków, gdzie w moim skromnym przekonaniu, istotne jest szkolenie naszej młodzieży. Zresztą ile to już zagranicznych, młodych talentów zostało niewykorzystanych u nas, wyfruwając ostatnio do innych klubów, gdzie świetnie punktują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Bawarczyk

Skracajac wszelkie analizy - nie mozna prosic 3-ci rok z rzedu o wyrozumialosc kibicow, skoro juniorzy trenowani sa przez te same osoby (K.Zabika), skoro manager podejmuje raz za razem bledne decyzja i nie wyciaga wnioskow !
Nie mozna 3-ci rok z rzedu przymykac oczow na niekonsekwentna polityke Zarzadu, czy Rady Nadzorczej Get Well Torun, skoro nie widac zadnych efektow i wynikow podejmowanych przez nia decyzji !!!!
Niech sie Kruzynski, Terminski sami zastanowia nad soba i sposobem oraz stylem zarzadzania !
Wiecej nie bede pisac, gdyz moglbym przeszarzowac, czego oczywiscie nie chce.
P.S.
Get Well zycze samych wygranych, choc wiem, ze to na chwile obecna naiwne marzenia !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Deez

Dokładnie! Tak myślę, że te nasze „wypociny” powinniśmy przeklejać pod prawie każdym toruńskim postem jako, swego rodzaju, apel. Niech dotrze. W końcu jesteśmy również, będąc kibicami, niejako sponsorami klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.