Wątek dotyczący artykułu

Polonia - Wanda: jedna niewiadoma w zestawieniu gospodarzy. Debiut wśród gości (składy)

W niedzielnym meczu 7. kolejki 2. Ligi Żużlowej ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz podejmować będzie Speedway Wandę Kraków. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Wilk RKR

Wandeczka całe Krosno trzyma za Was kciuki. My w meczu z Bydzią mieliśmy pecha ale taki jest sport. Wam życzymy zwycięstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chlopak z miasta BDG

Pecha mieliscie? Gdybyscie nie kombinowali, a Polonisci jechali tak jak w pierwszej czesci zawodow to Wasi kibice wyszliby ze stadionu przed biegami nominowanymi. To nie pech, to elementarna sprawiedliwosc i najnizszy wymiar kary, na ktora zasluzyliscie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
darek pe

No bo nasze miasto odpowiada za stare błędy i wspiera Polonię, jest coś w tym złego? Ja wam w Nowej Hucie życzę, żebyście zawsze kogoś mieli co was wspiera - tak, żebyście nigdy nie zniknęli z żużlowej mapy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
gryfik

Jak dobrze kojarzę to nasza Polonia jest z Bydgoszczy więc o co sapiesz ? Że miasto promuje się przez porządny , dobrze zarządzany od 3 lat klub ? Masz pretensje do garbatego , że ma prostych dzieci ? Weż rellanium i rób swoje , idź spać ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
FeciuStartGN

Polonia wychodzi na prosta i trzeba sie cieszyc ze tak zasluzony klub sie odbudowuje. Byla ostra kryryka Papy Golloba ale to on stworzyl podwaliny dobrze prosperujacego klubu splacajac mozolnie dlugi po poprzednikach kosztem wynikow sportowych.
Zycze awansu do Play Off a tam wszystko moze sie zdarzyc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
gryfik

Napisałeś samą prawdę , dokładnie i obiektywnie oceniłeś obecną sytuację klubu oraz docenileś z zewnątrz Władysław Golloba. Brawo FeciuStartGniezno , życze PO ( nie myl z partią :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Polonista1920

Ty no ja słyszałem, że Kossakowski i Lisiecki zrobią we dwóch 30 pkt i będzie pozamiatane. Stawiam 70 do 20 dla Wandy Kraków :) Nie a tak serio no to mam nadzieję na fajny mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wilk RKR

Nie wiem dlaczego zawsze macie takie duże mniemanie o sobie. Broń Boże skomentować coś nie tak i już wielkie oburzenie. Czy ja typowałem jakiś wynik? Życzyłem tylko Wandzie zwycięstwa i już widzę podteksty. Słyszałem już nie jedno od waszych kibiców na dawny klub KSM jak również i teraz na obecny. To że macie klub z tradycjami nie oznacza że każdy będzie przed wami klękał na kolanach. Pewność siebie czasami gubi. Każdy jest zły tylko wy jesteście cacy. Tradycje tradycjami to było kiedyś, żyć trzeba rzeczywistością i przyszłością i czas pokaże jak się losy dalej potoczą. Gdyby wszystko było u Was na medal nie bylibyście tyle czasu w 2 lidze. Potraficie naśmiewać się z innych ale nie popatrzycie na siebie. Do zobaczenia w PO. Pozdrawiam. A teraz zlecą się pseudo kibice Bydzi z krytyką mojego komentarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Polonista1920

Człowieku naucz się dystansu. To był niewinny żarcik i nie miał na celu wyśmiewania się z nikogo a ty mi prawisz jakieś kazanie :) Nigdzie nie napisałem, żeby ktoś klękał przed nami na kolanach to po pierwsze. Po drugie jak już wspomniałem szanuję każdy klub i uważam, że każdy zawsze może walczyć o zwycięstwo. A po trzecie jestem realistą i nie przyjmuję do wiadomości tego żeby Kraków u Nas wygrał i mam nadzieję, że się nie zdziwię po meczu. Powodzenia w dalszych rozgrywkach. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Timmy Brotherhood

"Gdyby wszystko było u Was na medal nie bylibyście tyle czasu w 2 lidze."

To jest drugi sezon w II lidze w historii klubu, faktycznie to jest tyyyyle czasu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
FeciuStartGN

Akurat Lisek spokojnie zrobi 10 punktow w 6 startach. To bardzo utalentowany zawodnik o sporym potencjale natomiast Kosa 3 (0,2,d,1)
Mecz wygra Polonia ale dzieki zmyslowi taktycznemu Stanleya bedzie to wynik 48-42. Wanda ma kim straszyc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Maciula87

Kim Wanda ma straszyć? Aarnio i Stewart to wielka niewiadoma w każdym spotkaniu... Obaj z potencjałem jednak bez wyrobionej marki w polskich ligach...
Wanda z całym szacunkiem do tego klubu będzie w tym roku chłopcem do bicia, tak jak moja Polonia w zeszłym sezonie... Tutaj nawet Houdini by nie pomógł,, dlatego nie ma co zakłamywać rzeczywistości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.