Wątek dotyczący artykułu

Będzie kolejne zawieszenie? Artsiom Karalek pod obserwacją

Do Renato Sulicia i Władisława Kulesza może dołączyć kolejny zawieszony zawodnik. Orlen Wisła Płock zgłosiła niesportowe zachowanie Artsioma Karaleka.

przeczytaj cały artykuł

HANDBALL PL

Trochę paranoja. Wygląda na to że w Płocku ktoś siedzi i ogląda cały mecz w zwolnionym tempie żeby znaleźć coś na Kielczan. Tutaj Mihić też nie jest bez winy bo trzymał Karaleka. Równie dobrze sędziowie już przed uderzeniem mogli gwizdnąć faul w ataku. Myślę że takich akcji znalazł by więcej z udziałem zawodników obu ekip. Niech Wisła jeszcze wyśle urywek ostatniej akcji jak Zdrahala kroki robi, po czym Daszek rzuca na remis... Trochę to słabe. Czekam na decyzję komisji. Będzie beka jak go zawieszą a Wisła i tak tego nie wykorzysta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Świetnie, Lovro sam jest sobie winien, ponieważ wcześniej przytrzymywał Karaleka i dlatego ten miał prawo walnąć go za to w brzuch. Dzięki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sielek anielek

Nie, nie miał prawa. Ale powinien dostac karę na boisku, nawet czerwoną kartkę a nie teraz zarząd wisły ma wywlekać sytuacje którą sędziwoie powinni zobaczyć w tamtym momencie a nie zobaczyli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrochemia

Mihić też nie jest bez winy bo trzymał Kareleka. Posłuchaj mnie, od ilu się interesujesz piłką ręczną? Widziałeś kiedyś akcję w piłce ręcznej, żeby ktoś NIE trzymał kogoś na obrocie? Proponuje 1 mecz zawieszenia. 20 minut dla Mihica i 40 minut dla Karaleka. Czy będziesz się kłócił, że obaj 30 minut bo Karalek został nieszczęsliwie sprowokowany... Co za kraj, co za ludzie :) Pytanko do kolegów z Kielc, ścigacie się w tych pomysłach? Bo co jeden to lepszy. Powiem Ci więcej, oba sztaby + pracownicy oglądali ten mecz po 5 razy. Raz, że analiza, dwa to zarzuty/pisma i odpowiedzi na ewentualne zarzuty/pisma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
HANDBALL PL

Zacznę od tego że nie jestem z Kielc. Po drugie nie napisałem że popieram zachowanie Karaleka. Wręcz przeciwnie. Ale skoro jesteśmy tak skrupulatni to dla mnie jeszcze przed uderzeniem powinien być faul w ataku. Mihić nie stoi przed zawodnikiem by zrobić zasłonę tylko jest za nim i ewidentnie go trzyma co nie jest dozwolone. Powiem jeszcze raz że nie popieram takich zachowań i jeśli to zawieszą to nie będzie mógł mieć pretensji. Ale równie dobrze mógł być faul w ataku i sytuacji by nie było. Można zganić zawodników ale pretensje mieć do sędziów. Chodź i oni są tylko ludźmi i robią pomyłki. Patrząc tylko na ostatnie miesiące to widziałem większe błędy na różnych parkietach w wykonaniu najlepszych par w Europie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.