Dyskusja

SEC Challenge w Nagyhalasz
25 maja 2019, 15:00

0 : 0
Relacja

Le Petit Prince

Jak chcesz się napić dobrego czeskiego piwa to jedź do Ostrawy (zamek Zabreh) , Bohumina ( u Kocoura Olivera) czy Karwiny ( Ovečka ) . Jak się chcesz napić wybitnego czeskiego piwa to trzeba jechać do Vojkovic albo Štramberku.
Kozel sprzedawany w Polsce to taki sam syf jak cała reszta przemysłowych piw pędzonych z proszku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Le Petit Prince

Piwa które robi się na skalę przemysłową wszystkie są tak samo ..ujowe. Ja piłem je przez prawie 30 lat i uważałem , że są oK. Oczywiście do momentu kiedy nie spróbowałem tamtych. Teraz wiem, co jest dobre. Problem w tym, że od tego czasu mam problem , bo ciężko w Polsce kupić dobre piwo. Ratuje mnie to, że do Czech mam 30 min.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Dlatego przerzuciłem sie na craft. Co prawda niewyjałowione i niefiltrowane więc aldehydu octowego więcej i przy większych ilościach łeb boli ale smak mi bardzo podchodzi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
beejay

To fakt :) Wpadłem do tego stopnia, że sam zacząłem warzyć w domu :) Ale nie jest tak, że pogardzę koncerniakiem, wszystko zależy od okoliczności :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.