Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: mistrz zostaje w Kielcach! PGE VIVE z szesnastym tytułem

To już oficjalne - PGE VIVE Kielce jest najbardziej utytułowanym zespołem polskiej piłki ręcznej. Żółto-biało-niebiescy pokonali Orlen Wisłę Płock 32:25 i zdobyli szesnaste w historii, a ósme z rzędu mistrzostwo Polski.

przeczytaj cały artykuł

Krzysztof_WP

Tylko dwie sprawy:
1. Gratulacje dla Mistrza Polski
2. Mam nadzieję, że już nigdy nie napiszecie jacy to kibice są w Płocku co krzyczą wulgaryzmy. Wasz prezes, zawodnicy i wy w młynie śpiewaliście Nie groźny . . . . Petrochemia kur......
Gratulacje za Mistrza i za kurtuazję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maribor

Możesz przypomnieć co i kto śpiewał w 2011 na Waszej ostatniej fecie? Całkiem sporo było o Kielcach, jednak pamięć zawodzi:) Zastanawiający natomiast jest fakt że zarówno tu jak i nafciarkach można przeczytać relacje z całej transmisji tv. Czyżby nadal najwięksi, niebiescy internetowi hoolsi oglądali najważniejszy mecz sezonu w kapciach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Hehe. Wystarczy posłuchać dopingu u nas i u nich na hali. U nas na kolana które nawet komentatorzy uważają za strasznie obelżywe. U ich tylko lokalny folklor je. ac Kielce je.. Lub wstaw dowolne imię co? Ty k. I tak cały mecz z okazjonalnymi gwiazdami. Ale na kolana jest gorsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.