Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia - Stelmet Falubaz: Mistrz Polski jedzie w swojej lidze! Ranne Byki poskromiły wicelidera (relacja)

Fogo Unia Leszno się nie zatrzymuje! Na stadion im. Alfreda Smoczyka przyjechał wicelider z Zielonej Góry i został odprawiony z kwitkiem. Mistrzowie Polski pokonali Stelmet Falubaz w ramach 6. kolejki PGE Ekstraligi 51:39.

przeczytaj cały artykuł

dalavega

Calutki, ale to calusieńki mecz pod pełną,pełniutką,"pełninuniunisieńką" kontrolą!A Skóra mowi ,ze wypracowali jakąś przewagę uhahahahaha!Fajny jest bo swój ale ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Papcio

Hej Arturo-dzięki za graty ale trochę mi głupio:-)No moja Unia jest mocna w 4wd-mnie to cieszy aczkolwiek liczyłem na max 2-4pkt różnicy... Vacul i Nicki swoje zrobili,myśle ze Protas i Duzers mecz polozyli-do młodzieży nie ma się co czepiac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Papcio

Ma ,to fakt ale jak tolecialo"nic nie może wiecznie trwac"-kiedyś to się zmieni-Wy tez macie pakę nie gorszą-tylko sztuką jest tą pakę zsynchronizować odpowiednio i to jest zadanie sqry ale ja się co mecz pary zmienia......to nawet swoich stylów jazdy się nie zdązą nauczyć i już zmiana..myslę ze nie tędy droga,.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Papcio

Eee no ochłoń kolego....To już się stało a interpretacja to luznie "pieprzenie"róznych ludzi,kazdy może mieć swoje zdanie:-)mnie się mecz podobał choć większego oporu się spodziewałem ze strony Myszy:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Papcio

Moim zdaniem z całym należnym(podkreślam)szacunkiem Pepe to 6-pkt i nie należy więcej liczyc aczkolwiek Duzers powinien 10+robic
p,s,Pepe zawsze walczy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sebol

CV samo się pisze. Brawo dla młodego, że poradził sobie z czołówką światową. Było nie było, lekka kompromitacja, dać się objechać juniorowi. Tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.