Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Speed Car Motor nie dostanie nagrody fair-play. Tonący Get Well brzytwy się chwyta (magazyn)

- Klub z Lublina nie dostanie nominacji do nagrody fair-play - tak Jacek Gajewski w magazynie PGE Ekstraligi w nSport+ skomentował decyzję Speed Car Motoru Lublin, by zastosować zastępstwo zawodnika za Andreasa Jonssona w meczu z Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł

sibi-gw

Nooo... miłośnikiem i wielbicielem Speed Caru to ja nie jestem jak wiadomo ale trudno mi krytykować Kępe, że zrobił wszystko co możliwe aby jego klub w meczu z Wellem miał jak najwięcej atutów po swojej stronie. Można udawać, ze nas to oburza ale każdy prezes, kazdego klubu zrobiłby to samo jeśli miałoby to pomóc jego klubowi. Kto za chwilę, jak opadnie kurz będzie sobie zawracał głowę takimi pierdołami...? Liczą się punkty do tabeli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Ale jakoś zachowanie Kloc i Rusko Cię oburzało prawda? A też postąpili zgodnie z "regulaminem". Oczywiście nic do rzeczy nie ma to, że Wy także upatrujecie w nas kandydata do spadku bo sami chcecie się ratować i oczywiście nie ma nic do rzeczy, że zachowanie Wrocławia dotyczyło Was. Nawet to rozumiem. Największym problemem tej śmiesznej ligi są układy i wałki na które się pozwala i które każdy prezes stosuje, bo ma tak wielkie ciśnienie, żeby zrobić tu wynik. Z żużlem już dawno przestało mieć to coś wspólnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

To prawda. No i teraz mi powiedz czy to nie jest najśmieszniejsza liga świata? Punktów w regulaminie przybywa, a i tak nie potrafią zapanować nad podstawowymi tematami, za to panują nad tym żeby team zawodników nie nosił krótkich spodenek w 30 stopniach upału:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
czterdziestek

Zadajmy sobie pytanie czy osoby rządzące polskim żużlem to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu.Tyle komedii i wałków co w ty sezonie nie było jeszcze nigdy.Od początku mamy serial komediowy i co tydzień 2-3 nowe odcinki a to dopiero nie całe pół sezonu.Tylko my kibice dostrzegamy to dla marynarek jest wszystko cacy.I zapamiętaj ich słowa(marynarek)...to wszystko dla dobra kibica..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
sibi-gw

No i tak szukam w pamięci to swoje oburzenie, ze Klocowa z Rusko nie rozłozyli tej plandeki i... chyba napisałem dokładnie co teraz. Ale to, że Rusko sam sobie z PGE ligą ustalił mecz na 14 czerwca, to już mnie zirytowało i dałem temu wyraz. Dzięki Bogu nasz Zmora nie dał za wygraną i w jakiejś tam części wyprostował temat. Jak się pózniej okazało było to iście mistrzowskie zagranie. To chyba tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Leszczyński fan

No nie jestem pewien czy każdy by tak zrobił , do tego w ostatniej chwili ? Pozatym gdyby średnie były naliczane np już po 3 kolejce to by nic nie mogli zrobić , bo AJ jest najsłabszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Petrus

Pamiętasz jak oburzony był Kępa za niehonorowe zachowanie Hancocka? Sam postępuje nie lepiej. "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
sibi-gw

Trudno się z tym nie zgodzić co napisałeś ale... no właśnie. Osobiście też nie uważam aby Kępę można było nazwać człowiekiem honoru, bez skazy właśnie z tego powodu. Bo jak napisałeś jednym zawodnikiem się brzydzi, ze nie dotrzymał danego słowa a drugiego nosi na rękach dokładnie za to samo. Ale ja piszę o zupełnie innej rzeczy. Piszę, że ma ten zmysł taktyczny aby zgodnie z regulaminem wzmocnić swój zespół. I tylko to miałem na myśli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tony 76

Dokładnie tak. Każdy klub zrobiłby dokładnie tak samo i nie ma dyskusji. Można to porównać ze wstawianeim kevlara do składu aby zastępowac go zagranicznym rezerwowym i jakoś wszyscy to wykorzystują bezwzględnie - toć to czysty wałek. Reasumując to Lublin wygrał tak małą ilością punktów ze względu na tor, Toruń lekko do przodu ale i tak moim zdaniem nie dadzą rady się utrzymać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.