Wątek dotyczący artykułu

To pewne - Luka Cindrić w FC Barca Lassa. Chorwat może być jednym z najdroższych

Prezes Bertus Servaas potwierdził, że doszedł do porozumienia z Barceloną i lada dzień Luka Cindrić podpisze kontrakt. Chorwat może znaleźć się w dziesiątce najdroższych transferów w historii.

przeczytaj cały artykuł

John_Rambo_

A tak z innej beczki, Pan Maciej Cender właśnie podał na Twitterze, że Bert rozmawia z Tobiasem Karlssonem o rocznej umowie! Dla mnie bomba, szef defensywy potrzebny od zaraz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
warjato

Jak nie jest to żaden farmazon a prawdziwa informacja to super sprawa by była. Jedynie tego typu gracza nam brakuje byśmy mieli skład kompletny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Tobias "Tęczowy nie lubiący cheerliderek" Karlson, który do końca swojej kariery zapowiedział grę w tęczowych butach? Do tego w wieku, który predysponuje nie do gry a do ciągłego leczenia kontuzji? Nie wydaje mi się, albo inaczej "mam nadzieję, że nie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
warjato

Wole Karlsona w tęczowych butach niż masło w obronie. Jestem przeciwnikiem tych wszystkich LG coś tam a Szweda oceniam wyłącznie pod pryzmat sportowy więc w mojej opinii na pewno by wzmocnił naszą obronę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
handballo

Zainteresowanie Karlssonem moim zdaniem tylko potwierdza transfer Gębali i odejście Mamica. Wobec kontuzji Tomka, który był przewidziany do obrony trzeba kogoś ściągnąć krótkoterminowo. Swoją drogą nie wyobrażam sobie Karlssona w tych jego tęczowych butach i prowokacyjnych wywiadach. Można mieć swoje poglądy, ale tak silowy ekshibicjonizm i pokazywanie wszędzie swojego zdania na dany temat jest niepoważne. Najpierw chciał u nas na ME grać z tęczową opaską, później tęczowe buty, później nie pasowały mu cheerleaderki bo to uprzedmiotowienie kobiet. Chłop ma wiecznie jakiś problem z otaczającą go rzeczywistością.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
John_Rambo_

Szczerze to mało mnie interesuje to, jakie dany zawodnik ma poglądy i w jakich gra butach - wolność słowa, więc niech sobie uważa co chce. Przynajmniej będzie ciekawie, zawsze to wniesie trochę urozmaicenia i dostarczy materiału na artykuły na SF :D Przede wszystkim potrzebny nam jest doświadczony środkowy obrońca po odejściu Kaczki i Dzidzi. Może nie jest szybki na nogach, ale za to mega doświadczony i potrafi "przyłożyć" tak, aby sędzia nie zauważył. Cwaniactwo w bloku defensywnym nieocenione. Gębala za jakiś rok będzie do gry, więc opcja rezerwowa na jeden sezon zacna. Za Mamiciem niestety nikt płakał nie będzie, choć też trochę trzeba Marko zrozumieć, bo pewnie więcej ma tej jakości z przodu, niż z tyłu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
trybuny

Dopóki będą ludzie tacy jak Ty, którzy nie widzą tego że dookoła nich dzieje się apartheid XXI wieku, bo ich to nie dotyczy i żyje im się wygodnie, dopóty demonstracje polityczne będą występowały i będą miały sens.
Przy okazji obraziłeś 1/4 w porywach do 1/3 Polskich szczypiornistek. A wydawałoby się, że przynajmniej kibice piłki ręcznej są na poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
handballo

Nie napisałem nic obraźliwego, więc nie sądzę żebym obraził kogokolwiek. Nie uważam też że jesteś osobą, która jest w stanie powiedzieć czy jestem na poziomie czy też nie. Nie poruszałem też tematu sensowności demonstracji politycznych, więc nie wiem skąd twoje argumenty. Uważam, że sportowiec ze względu na swoją popularność może promować jakieś zachowania i postawy z którymi sympatyzuje, ale robienie z tego głównego zajęcia i atakowanie wszystkich zachowań, które mu się nie podobają jest przesadą. Nieważne czy promuje związki homo czy hetero czy jest katolikiem, ateistą czy muzułmaninem. Arena sportowa powinna być wolna od wszelkich agitacji. Można się z czymś utożsamiać, bo każdy ma prawo do swoich poglądów, ale Karsslon chciał wywołać burze swoim zachowaniem i wywołał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.