Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Kontrowersje na koniec meczu w Toruniu. Brzydki upadek Zmarzlika. Potrzebny lód na głowę wicemistrza

Groźnie wyglądający wypadek Bartosza Zmarzlika w 14 wyścigu meczu w Toruniu. Lider gorzowian nadział się na koło motocykla Jasona Doyla. Wicemistrz świata zaliczył jednocześnie jeden z najsłabszych meczów w ostatnich latach, zdobywając 7 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Tommy DeVito

Gratuluję zwycięstwa Toruniowi, gratuluję walki i determinacji chłopakom z Torunia.
Co do frajerów którym kibicuję, jesteście zwykłymi frajerami bo przez 6 biegów rozpieprzyć 10 oczek przewagi i przegrać jeszcze 9 oczkami to trzeba być nie lada frajerem, powtarzam 6 biegów i stracić 19 oczek to jest qrwa rekord e'ligi, do księgi rekordów Guinnessa zarejestrować was frajerzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
toronto1

Powiem Ci szczerze,że ja nie wiem kto wykazał się większym frajerstwem! Do 9 biegu pobiłem chyba rekord Guinessa w użyciu słów niecenzuralnych,myślałem,że mnie szlag trafi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Ten mecz nie mógł się skończyć przegraną drużyny toruńskiej. Przegrana była by prawdopodobnie równoznaczna ze spadkiem tej drużyny. Spadek Torunia nie jest na rękę większości klubów ekstraligi ze względu na położenie geograficzne. Więc ta gra musi toczyć się dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.