Wątek dotyczący artykułu

Marko Mamić potwierdza: Odchodzę z PGE VIVE Kielce

Wyjaśniła się przyszłość Marko Mamicia w Kielcach. Po meczu o trzecie miejsce w Lidze Mistrzów z FC Barca Lassa (35:40) potwierdził, że rozegrał ostatnie spotkanie w barwach PGE VIVE Kielce.

przeczytaj cały artykuł


kielcefan

To jest zawodnik który ma zdecydowanie więcej jakości w ataku niż w obronie. Potwierdzał to w poprzednich klubach i kadrze Chorwacji. Zobaczymy. Ja życzę mu jak najlepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Zgadzam się całkowicie. Widziałem wszystkie jego mecze w Kielcach - rzut jednowymiarowy, bardzo "długi" (podobnie jak Chrapka) - jak wyjdzie w górę (jedyna zaleta wyskok) i zacznie zamach to już wiadomo w którą stronę rzuci. Nie łamie rzutu, nie przeciąga - często jego rzuty z drugiej linii są blokowane/bronione. No i nie ma tej łatwości oddawania rzutu jak np. Bielecki, czy chociażby Kulesz. Idealnie się nadawał do tego co robił - obrona, kontrataki i szybkie wznowienia - to mu wychodziło w miarę, ale i tu potrafił palnąć babola - wystarczy przypomnieć sobie tą sytuację w meczu finałowym MP - dostaje piłkę na 6-y metr, pewna setka, a on centralnie rzuca w Loczka.
Zobaczymy do jakiego klubu trafi i ile tam będzie grał w ataku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.