Wątek dotyczący artykułu

EBL. Anwil nie pozostawił złudzeń. Szymon Szewczyk niezniszczalny i niezatapialny

Mistrz nie patrzy na swoje problemy i nie bierze jeńców. Anwil Włocławek pokonał Polski Cukier Toruń 96:86 i objął prowadzenie w finałowej serii Energa Basket Ligi. Szymon Szewczyk bierze na barki wszystko.

przeczytaj cały artykuł

Torunianin z wyboru

Gratulacje dla Anwilu!
Ta drużyna pokazała wielkie jaja i chęć gry - patrząc obiektywnie to z przyjemnością można ich oglądać.
Gratulacje też dla wielokrotnie już zwalnianego przez kibiców z Anwilu trenera - widać, że ma pojęcie o koszu, drużyna w końcu się go słucha i ma on duży szacunek wśród graczy. Wydaje się na razie lepszy w tych szachach.
Toruń dziś rozbity, totalnie bez pomysłu przez większą część gry.
Z jednej strony wierzę, że się pozbierają ale muszą mieć teraz mega pomoc psychiczną...
Tak jak od początku wierzę w 4-3 dla Torunia - może zmęczenie i problemy kadrowe Anwilu w końcu dadzą znać, może obudzi się Lowery i jak wiele razy wcześniej wygra dla Nas mecz.
Co do gwizdków - warto obejrzeć sobie powtórkę - troszkę niezrozumiałych decyzji, zwłaszcza gdy stali blisko akcji, ale powinno się grać mimo przeciwności i nie to wpłynęło na wynik.

Show must go on!
Do zobaczenia na kolejnym meczu Wielkiego Finału!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AdsoThorn

Nie widzę nadziei na obudzę ie się Lowery ego, od pierwszego meczu z Nobilesem począwszy- gdy zmienia go Snieg- są punkty i spokój, gdy gra Lowery- mamy nastolatka kompletnie bez głowy czyli chaos, straty i kompletny brak wyczucia piłki i sytuacji. Tu nie mamy sytuacji gdy ktoś ma pecha i co powinno siedzieć nie siedzi. Jego zagrania/rzuty w większości sytuacji nie mają szansy się powieść. Rolą trenera jest po pierwszym meczu z danym przeciwnikism wyciągnąć wnioski stawiając m.in. na swoje najmocniejsze elementy, a nie "zaskakiwać" przeciwnika stawiając na najgorsze. Przynajmniej tak mi się wydawało.
Pewnie za wcześnie o tym mówić i chciałbym móc to za chwilę odszczekiwać, ale tak jak na początku sezonu wydaje się ponownie, że mamy fajny zespół (+dojście Kuliga), ale w meczach na absolutnym topie brakuje nam klasowego gracza, który potrafi zrobić różnicę i wziąć ciężar walki na siebie, gdy nie wszystko na boisku idzie zgodnie z założeniami. Oraz może przede wszystkim- brak dobrego taktyka w roli trenera... przy czym na początku sezonu miałem nadzieję, że to ostatnie to efekt rozżalenia po odejściu Winnickiego;)
Graty dla sąsiadów!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Torunianin z wyboru

Obawiam się, że masz rację ...
Ale jeszcze wierzę, bo jak to śpiewał Bogdan Łyszkiewicz "moja wiara to wszystko co mam".
Chłopaki już nie raz się podnosili (co prawda w trakcie meczu a nie w serii) więc z niecierpliwością czekam na kolejne mecze

| Odpowiedz
blokuj
prawus

Wiem że każdy ma tu prawo do swobodnej wypowiedzi , nie rozumie jednak tego co piszesz odnosnie ,, wielokrotnie zwalnianego przez kibiców trenera ,, Nie przypominam sobie by od początku pobytu lgora we Włocławku ktos go zwalniał , czy pozbywał pracy , a jaki jest KULT tego trenera w naszym miescie wystarczy byc w hali i obserwowac reakcje kibiców przed każdym meczem , w jego trakcie i po nim !! . Podkreslam KIBICOW nie FANATYKOW czy pospolitych hejterów . Milicic związał sie z Anwilem i kibicami tak jak kiedys Griszczuk , Pluta , Jankowski czy teraz Łączka , Szewczyk czy Zyziu , ale nie oznacza to że kibice mają byc wobec nich bezkrytyczni , bo tylko fanatyk tak potrafi , i co tydzien zwalnia czy zatrudnia innych w zależnosci od tego w jakim jest nastroju ..

| Odpowiedz
blokuj
Torunianin z wyboru

Wiele było wypowiedzi dot. trenera na forach czy na Facebooku.
Dotyczy to zwłaszcza okresu słabszej gry drużyny w Lidze Mistrzów oraz po przegranych meczach u siebie.
Nawet po wczorajszym zwycięstwie, na Facebooku Anwilu ktoś napisał coś w stylu "przyznaję, że w niego nie wierzyłem i chciałem aby go zwolnili ale teraz jestem pod wrażeniem"
Oczywiście to nie cytat tylko sens wypowiedzi.
Wg mnie świetny trener zwłaszcza pod względem reakcji na zachowania 2 drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.