Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Grigorij Łaguta dziękuje rodzinie. Rosjanin zapowiada walkę o play-offy

- To nie jest tak, że ja przez dwa lata nic nie robiłem - mówi Grigorij Łaguta, który po niemal dwuletnim zawieszeniu za doping wrócił do żużla i osiąga świetne wyniki w PGE Ekstralidze. Rosjanin z marszu stał się liderem Speed Car Motoru Lublin.

przeczytaj cały artykuł

Petrus

Trochę Łagutę poniosło z tymi play-off. Może znowu coś wziął? Przedostatnie miejsce w tabeli i on gada o PO? Niech Motor się cieszy, jak załapie się na baraże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Gorzowska Stal faktycznie ma bardzo trudny terminarz. Wiele zależy od najbliższego meczu, ale na play offy nie ma żadnych szans. Mnie się wydaje ,że do trójki Leszno, Zielona Góra, Wrocław dołączy jednak Grudziądz. Oni maja najrówniejszy skład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Nie siej defetyzmu kolego. Na dzień dzisiejszy runda play-off jest całkiem realna. Trzeba wygrać za 3 z Włókniarzem, Toruniem, bonus na Grudziądzu, plus coś jeszcze. Grudziądz zremisował z Lesznem to możemy i my. Oczywiście jest to wariant optymistyczny.

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Spójrz na kolejne trzy mecze po rozegraniu u siebie meczu z Toruniem. Ile widzisz punktów w tych trzech meczach. Nawet nie wierzę, że będzie łatwo o punkt bonusowy z Grudziądzem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Dionakra

Kolega widzę bardziej radosny od Grigorija ? bonus w Grudziądzu ??? hahaha tam Unia ktora jest 5 klas lepsza od was dostawala juz łomot 10-cioma i tylko przez "kontuzję" buczka ktory ni emogl jechać wyszarpoała remis, do 40 się nie doczołgają w Grudziądzu....nawet z Griszą.
Prawda jest taka że albo jeszcze 2 pkt z Gorzowem albo nawet zero do samego końca takie fakty....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
AveMotor

W najczarniejszym scenariuszu Stal może skończyć rozgrywki z 8 pkt co da jej siódme miejsce po rundzie zasadniczej i baraż.
Toruń(d) 2/3 pkt
Grudziądz(w) 0/1 pkt
Wrocław(w) 0 pkt
ZG(w) 0 pkt
Leszno(d) 0 pkt
Lublin(w) 0/1 pkt
Częstochowa(d) 0/3 pkt

| Odpowiedz
blokuj
Electraa

Ty się martw o cienką Stal lepiej. Motor ma u siebie jeszcze Czewę (pewnie 2 pkt), Stal (3 pkt pewnie) i Falubaz (tu niewiadomo), mają też szansę na bonus z GKM. A Stal?? Stal może jedynie ugrac punkty na Toruniu i Czewie. Toruń ma u siebie jeszcze parę meczów, więc wychodzi na to, że jak Sparta odda Motorowi punkty, to Stal baraże albo leci z ligi. hahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Petrus

Tobie dalej hemoroidy dokuczają czy masz okres? O kogo ja mam się martwić, to ty mi nie mów, dziewczyno pusta jak karton po butach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Kim Un Yest

No i widzisz dzentelmena z ,,Gorzowu'', napisalas prawde ktora widzi cala zuzlowa Polska a on jedynie potrafil inwektywami Cie obrzucic. To jak widac standard w tym przygranicznym miasteczku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Electraa

Wiem, tak już mają w Gorzowie. Kompleksy, kompleksy.. Trzymam kciuki za Motor, w Lublinie przynajmniej mają dobrą atmosferę i robią tor do ścigania, w przeciwieństwie do Gorzowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tyghlon

brawo Ty :) srać na duposcisków z Rybnika i Gorzowa( nie wszystkich ) czekamy na was jutro Spartanie w Kozim grodzie !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Tyghlon

a czy ja o Griszy pisałem ? jakoś wszyscy wolą byc na dnie tam gdzie my a nikt nie chce szczytować na waszym miejscu ? lepiej byc na dnie w basenie niz na szczycie w szambie sie pluskać . Dziekuje miłej nocki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.