Wątek dotyczący artykułu

EBL. Genialny mecz w Hali Mistrzów. Przebudzenie Lowery'ego i decydujący cios Cela

Wielkie widowisko w Hali Mistrzów. Aaron Cel rzutem z dziesięciu metrów zapewnił wygraną 83:82 Polskiemu Cukrowi Toruń nad Anwilem Włocławek w czwartym meczu finałów Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

prawus

BRAWO , Anwil BRAWO Pierniki . Szczerze mówiąc to czy można sobie wyobrazic piekniejszy finał play off ? !! . Przewaga jednych pogoń drugich i mecz roztrzygniety jednym rzutem w ostatnich sekundach .. Wiadomo że każdy kibic chce zwyciestwa swojej drużyny , ale czy można mieć pretensje o taką porażke ? . Do połowy meczu piekna gra Pierników i 12 pkt przewagi a do tego koncert jednego aktora w osobie Almeidy . Po przerwie świetna gra i pogon Anwilu , i na kilka sekund przed koncem rzut życia Cela .. Mysle że gdyby Anwil to dzis wygrał byłoby już prawie pozamiatane , a tak to dalej możemy delektowac sie finałem , i niech wygra lepszy choc każdej przegranej drużyny bedzie troche szkoda , bo każda z nich zasługuje na Mistrzostwo .. Teraz trzeba odzyskac słuch i głos i dalej miec nadzieje ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asphodell

I wreszcie napisałeś z sensem, brawo i oby więcej takich emocji w kolejnych meczach. Chociaż decyzje sędziów o mało nie wypaczyły wyniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.