Wątek dotyczący artykułu

EBL. Genialny mecz w Hali Mistrzów. Przebudzenie Lowery'ego i decydujący cios Cela

Wielkie widowisko w Hali Mistrzów. Aaron Cel rzutem z dziesięciu metrów zapewnił wygraną 83:82 Polskiemu Cukrowi Toruń nad Anwilem Włocławek w czwartym meczu finałów Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

Jan Kowalski

jestem BYLYM sedzia. pilka przechodzi na pole ataku gdy dotknie zawodnika na tym polu lub samego pola. Jak w kazdej innej sytuacji. P. komentator R. wprowadzil w blad telewidzow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Kowalski

Nie, po prostu wole sobie pograć w amatorskich ligach zamiast biegać z gwizdkiem. Kwestia wyboru. Ale Ty od razu musiałeś przywalić. Dzięki, żeś określił swój poziom. Jeszcze raz - dla ułomnych. Błąd 8 sekund BYŁ gwizdnięty poprawnie. Wyjaśniłem poniżej dlaczego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

A ja Ci mówię, że jestem aktualnym sędzią i liczy się moment opuszczenia piłki przez zawodnika podającego. Proszę się dokształcić i poprawić swój marny poziom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.