Wątek dotyczący artykułu

Rozgryzł częstochowski tor i pożyczył swój silnik rywalowi. Działacze Włókniarza przejrzeli protokoły i przeżyli szok

Lektura meczowych protokołów bywa ciekawa. Działacze Włókniarza natknęli się na przypadek, że jeden silnik został zgłoszony w dwóch kolejnych spotkaniach w Częstochowie. Korzystało z niego dwóch różnych zawodników. Silnik za każdym razem był szybki.

przeczytaj cały artykuł


Wonski

Silnik w motocyklu żużlowym oznaczony jest numerem składającym się z 3 cyfr. Wychodzi więc na to że do wykorzystania jest niespełna 1000 numerów, którymi można oznaczyć silniki, a jednostek napędowych używanych w żużlu jest zdecydowanie więcej. Weźmy na ten przykład kilku czołowych zawodników na świecie. Mają oni 8-10 silników na wszystkie zawody w sezonie, a i tak są sytuacje że te najgorzej spisujące się sprzedają dalej i kupują inne. No ale Osta-świnia nie był by sobą gdyby nie wymyślał afer ala Pudelek w żużlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowy w mieście

A skąd niby ten Ostaf się o tym dowiedział? Przecież nie wymyślił żadnej historii. Ktoś mu o tym powiedział. Opisał to i zdaje się nie opowiada się za żadną stroną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.