Dyskusja

Zdunek Wybrzeże Gdańsk PGG ROW Rybnik

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - PGG ROW Rybnik
9 czerwca 2019, 14:30

40 : 50
Relacja

Le Petit Prince

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. To proste. Z kibicami innych miast piszę normalnie, bo i oni mają normalny stosunek dla naszego klubu.
Mam szacunek dla kibiców z Gdańska, Ostrowa, Tarnowa czy Łodzi. Nie widzę powodów żebym miał mieć takowy dla kibiców z Gniezna czy Lublina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Le Petit Prince

Wspomniałem Ci o tym bodajże wczoraj czy w piątek. Jest coś takiego jak chronologia i tego się trzymam. Nie obrażam pierwszy, bo nie taka moja natura, ale nie widzę powodów żeby nadstawiać drugi policzek kiedy inni plują na nasz klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zielakowski

ja tez nigdy nie hejtuje tylko ewentualnie odpisze jakiemus debilowi, tak to już tu wygląda, tylko źle że sie hejtuje ludzi z danego rejonu a nie klub czesto, troche żałosne ale tak tu juz jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
T ROW

Zielakowski ja się od jakiegoś czasu zastanawiam czy ty jesteś z Rybnika czy może twoje korzenie sięgają Lubelskie i żebyś nie myślał ze cie hejtuje .

| Odpowiedz
blokuj
Zielakowski

czasem zwóce uwage komus z Rybnika na temat tego co wypisuje ale to nie oznacza że nie jestem za Rybnikiem. Źle sie takie cos czyta po prostu. Trolli z Lublina jest tyle co z Rybnika. Ja w tym nie chce uczestniczyc bo po co. Tak wole po prostu i sie lacham gdy ktos jedzie Rybnik bo marnuje tylko czas ; ) tak już tu jest i bedzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nataszek

Może i jest tyle samo, ale tylko z ich strony po awansie zdarzyło mi się usłyszeć / przeczytać, że mam wyp. .. do zakładki pierwszoligowej.

| Odpowiedz
blokuj
Zielakowski

taki ogóly pogląd na ludzi wschodu, przyznaje racje ze jest wojna Rbk Lbn ale ja po prostu nie odpisuje, jak ktos chce sie wadzić to niech sie wadzi : ) i sie lacham gdy ktos jedzie Rybnik bo na żywo w twarzą w twarz wiadomo hehe

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

i teraz popatrz, jak się ma Ukrainiec, czyli porównanie którego użyłem w odpowiedzi na rusko-niemiecki bękart, czyli porównanie jakiego używają w stosunku do nas kibice z Lublina.

| Odpowiedz
blokuj
AveMotor

O jest Pan ;) No to czekamy na wpisy podczas meczu mam nadzieje że będzie co poczytać z Pana strony ;)
ps.Ja typowałem 50-40 dla Sparty i są na to dowody w moim archiwum wpisów.
Dlaczego Pan nie lubi kibiców z polskich stolic ?

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

...że nie lubię to chyba za wiele powiedziane. Ja po prostu odpłacam im dokładnie tym samym czym mnie częstują . Nie ma w tym jakiejś głębszej filozofii .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rowek1974

Ave motor jeszcze sie nie pogodził ze spadkiem. Gdzieś tam napisał ze wygraja w toruniu i u siebie z falubazem. Chyba powinni zmienic symbol lublina z koziołka matołka na naiwnego baranka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.