Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Rafael Nadal po raz 12. królem Paryża. Dominic Thiem zabrał mu tylko seta

Rafael Nadal po raz 12. w karierze wygrał wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. W niedzielnym finale Hiszpan wygrał czterosetowy bój z walczącym o pierwsze mistrzostwo tej rangi Austriakiem Dominikiem Thiemem 6:3, 5:7, 6:1, 6:1.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Starigniter

Lol, co za ludzie...
Ponawiam pytanie z najpopularniejszego posta, bo chyba (?) polubiłaś, a nie odpowiedziałaś: myślisz, aby się przenieść w bardziej zoptymalizowane miejsce?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Starigniter

I znowu ; /
Może zapisuj w notatniku komentarze i dodawaj je non-stop?
Opcji jest kilka: coś podobnego, ale jednak innego niż WP, Mens Tennis Forum lub inne tego rodzaju?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
RaFanka

Cześć Paperko! Boli, boli! A komplement był bardzo łagodny! Świętuję w gronie przychylnych ludzi i tu mi nikt gęby nie zamyka! Vamos! Napisałam ci relację na stałe łącze! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Paper Monster

wiem, wiem już odczytałam i zbieram się z odpowiedzią, jakoś na dniach będę pisać. ten RG mnie wykończył, nie gadałam nic o tenisie, żeby nie zapeszać... tjaaa jestem gorsza w tych jinxach niż nasz ulubieniec z ustawianiem butelek :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Lorenzo Emiliano

No ja od jakichś 9 lat korzystam, no właśnie jak to napisać żeby nie usunęli. Dodam że do jednego podczas AO dołączył, Kamil. Mam nadzieję że się nie obrazi za donos :D
Net i Pun. Dodaj w googlu oczywistą frazę. W drugim przypadku trafisz na starą wersję ale jest przekierowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.