Wątek dotyczący artykułu

Błąd menedżera Car Gwarant Startu? Mirosław Jabłoński: Miałem chęć jazdy

Car Gwarant Start Gniezno mocno postawił się Unii Tarnów, jednak ostatecznie przegrał na wyjeździe 44:46. W wyścigach nominowanych zabrakło Mirosława Jabłońskiego, co było dość zaskakującym posunięciem menedżera Rafaela Wojciechowskiego.

przeczytaj cały artykuł

wolterusa

A ja mysle ze Pan Wojciechowski sie wypalil dla mnie osobiscie pierwszy do odstawki potrzeba wejsc na wyzszy poziom bez sentymentow dla ulubiencow{Gala Pavlic}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubazy

Wypalił się? To jest jego trzeci sezon i jak narazie oprócz wpadki z Gdańskiem i za wysokiej porażki w Ostrowie (dał szanse Andrejowi i Fredrikowi) co dla mnie nie było błędem tylko widział na treningach kto jak jedzie i im zaufał. Gała najlepsza średnia w klubie pierwszy raz w tym sezonie przywiózł śliwkę, człowieku co ty gadasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.