Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael: przewidywany skład Biało-Czerwonych

Z Krzysztofem Piątkiem obok Roberta Lewandowskiego w ataku i z całkiem nowymi skrzydłami - Jerzy Brzęczek szykuje zmiany w wyjściowym składzie reprezentacji Polski na poniedziałkowy mecz 4. kolejki el. Euro 2020 z Izraelem (20:45).

przeczytaj cały artykuł

Kropek Roztropek

"...w meczu z Macedonią nie wszystko funkcjonowało tak, jak chcieliśmy..." Panie Brzęczek powiedz Pan lepiej co tam funkcjonowało bo w moim odczuciu nic. Pan się nie nadajesz na selekcjonera. To Pana przerasta. Nawałka się przestraszył dopiero na ME i grał "na karne" licząc na cud ale w eliminacjach jeszcze dawał radę a Pan się palisz w blokach grając z cieniasami z Macedonii. Jak można zagrać jednym napastnikiem przeciw takim ogórom? Przed meczem każdy kibic wiedział i pisał w necie że trzeba dać dwóch a Pan żeś to dopiero pojął w przerwie meczu? To jak Pan zagrasz przeciw np Holandii? Ośmioma obrońcami? Mamy najlepsze pokolenie grajków od kilkudziesięciu lat. Kilku na europejskim poziomie. My powinniśmy celować (przy odrobinie szczęścia) w medale a z Panem w roli trenera jakikolwiek sukces ucieka nam przez palce. Chłopaki się starzeją, młodych nie widać, nie wprowadza się ich, nie ogrywa. Panie! Kończ Pan ten cyrk! Odejdź Pan z honorem jak najszybciej bo to co pokazujecie na boisku to jest totalne nieporozumienie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arte7

Ja od początku jestem przeciwny wyborowi tego Pana - mamy wielu bardzo dobrych zawodników, którzy w klubach grają kluczowe role (w dobrych klubach), jednak gra nam się totalnie nie klei. Powód? Taktyka i ustawienie... Co mecz, gdzie to my jesteśmy faworytem gramy na 5-6 defensywnych zawodnikach. Zieliński w Napoli gra jak w transie, w reprezentacji piach - może trzeba było szybciej zmienić ustawienie?! Dla mnie Brzęczek został skreślony, jak kiedyś po meczu Robert krytykował ustawienie, to TRENER odpowiedział mu na to, że piłkarz jest nie od myślenia, a od WYKONYWANIA POLECEŃ... Ten Pan powinien spojrzeć na zachowanie Wengera czy Fergusona...
Co do młodzieży, to mamy wielu utalentowanych piłkarzy na lata, jednak na ławce się nie ograją. Piątek (23 lata) i wchodzi dopiero w drugiej połowie, Klich (28 lat) wystawiony zamiast Linettego (24 lata), Błaszczykowski (33 lata) byłby zdrowy, to by grał w podstawowym składzie. A tragiczny Reca jest wciskany na siłę... Więcej młodzieży w kadrze, bo potem widać, jak odejście Piszczka zabolało reprezentację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Otfinowski

zaczepiłeś dobry punkt, niech sobie taki pan Brzęczek popatrzy jak inni pracują, ci którzy odnieśli jakieś sukcesy (inni selekcjonerzy). To nie jest wstyd uczyć się od lepszych... ale ten pan chce mieć swój pomysł na grę ... jak na razie nie widać tego na boisku. Z drugiej strony dlaczego PZPN zatrudnia niedoświadczonego na arenie międzynarodowej trenera? U mnie w pracy nie zatrudnia się nawet na zwykłe stanowisko ludzi bez doświadczenia, a tu zatrudnia się gościa bez CV.
Ktoś powie że Nawałka też nie miał CV ale ja odpowiem, że nie wiem co reprezentacja by zdołała osiągnąć gdyby selekcjonerem był ktoś z doświadczeniem zamiast Nawałki ( z całym szacunkiem dla p. Nawałki)

być może taki z doświadczeniem więcej kosztuje? no i co z tego.
sztab szkoleniowy, selekcjoner to są jedyne pozycje w drużynie które możemy sobie zwyczajnie kupić, piłkarzy nie ... (chociaż Katar czy Szwajcaria chyba chce kupować też piłkarzy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Arte7

Zgadzam się w 100%. To nie jest drugoligowa drużyna, żeby można było sobie trenera testować, to jest reprezentacja narodowa. Kiedyś chyba Joachim Loew powiedział, że gdyby dostał naszą reprezentację z tymi nazwiskami co my mamy, to walczyłby o medale. Znaleźć trenera z zagranicy, który trenował zespoły z topowych lig i będzie w stanie poukładać ten zespół.
Pssss. Prezesie Boniek. Arsene Wenger chce wrócić do trenowania. Blanc, Spalletti czy Mourinho są do dyspozycji :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.