Wątek dotyczący artykułu

Sensacyjny powrót? Mariusz Jurkiewicz może jednak zostać w VIVE

Mariusz Jurkiewicz w kolejnym sezonie zawodnikiem VIVE Kielce? To możliwe. Prezes Bertus Servaas rozważa kolejny kontrakt dla byłego reprezentanta Polski, który miał pożegnać się z klubem.

przeczytaj cały artykuł


warjato

No to z Jurkiewiczem w składzie dalej rywale będą wchodzić w nas jak w masło. Mieliśmy jedną z najgorszych obron w zakończonym sezonie a zapowiada się że blok obronny może być jeszcze gorszy... Oby jednak udało się ściągnąć jakiegoś klasowego obrońce bo znowu będą męczarnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Chłopie co ty bredzisz? Już tego czytać się nie da. To z jakimś innym obrońcą będzie dobrze a z Jurkiewiczem źle? Zastanówcie się co piszecie. Kaczka zna taktykę trenera, gra z młodymi w składzie rok (Karalek, Kulesz), a ze starymi jeszcze dłużej - a jak przyjdzie ktoś nowy to zanim załapie o co chodzi trenerowi to ten rok minie. Ta dziurawa obrona nie była winą poszczególnych zawodników, tylko dużą ilością kontuzji i ciągłymi zmianami w niej - bo jedni wracali, a wypadali drudzy. Do tego jesteśmy jedną z szybciej grających ekip w Europie - jeżeli mimo 33% obron bramkarza do przerwy jest wynik 20:16 (z Barcą o 3 miejsce) to świadczy o naprawdę bardzo szybkiej grze. Do tego często nasi bramkarze mieli "fatalne" dni. Filip w ogóle miał słaby ten sezon - nie mógł się odnaleźć po zabiegach - a Cupara potrafił wyjąć niesamowitą piłkę, aby za chwilę puścić farfocla rzuconego tam gdzie powinien on być! A w paru meczach gra w obronie wypadła rewelacyjnie, jeżeli tylko bramka trochę więcej pomagała. Wg mnie to byłby bardzo dobry ruch gdyby Kaczka pograł jeszcze u nas. Po co szukać jakiegoś gracza na rok do obrony - przecież zanim on załapie taktykę trenera, nie mówiąc o języku jeżeli to będzie obcokrajowiec, to minie właśnie ten rok - no i pytanie czy mu się będzie chciało aż tak angażować i uczyć tego wszystkiego jeżeli miałby rok pograć? Nie mówiąc o tym, że w meczach ligowych Kaczka spokojnie może pograć na środku, czy na lewym rozegraniu. nie mówiąc już o rozprowadzaniu kontr i szybkich wznowień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Jako, że napisałeś prawie dokładnie to samo co chciałem od siebie dodać to mój wewnętrzny leń Ci dziękuje ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.