Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Izraelska federacja dziękuje polskim kibicom za ich reakcję podczas hymnu

Niewiele brakowało, a przed rozpoczęciem meczu Polska - Izrael w el. Euro 2020 doszłoby do przykrego incydentu. Na szczęście zdecydowana większość fanów stanęła na wysokości zadania i zagłuszyła brawami tych, którzy usiłowali wygwizdać hymn gości.

przeczytaj cały artykuł


zbanowany

Kiedyś kibole to byli kibole, znałem dużo takich typów, ale to była połowa lat 90-tych. Potocznie wszyscy nazywali ich skinami. Łyse głowy, polska muzyka - Legion itp. Jak się lali to przeważnie z punkami. Dzisiejsi kibole z tamtych mają tylko gołe glace, naparzają się głównie między sobą, Utożsamiają się z ruchem faszystowskim jednocześnie słuchając czarnej muzyki - rapu. Ubierają się też podobnie do czarnoskórych wykonawców - łańcuch na klacie musi być... Mój kumpel który był kiedyś skinem się z nich dzisiaj śmieje. Ale gość dziś po 40-tce, pełna kultura, rodzina, dzieci. Z wiekiem widocznie przechodzi. Ciekawe co z dzisiejszych wyrośnie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.