Wątek dotyczący artykułu

Magdalena Stysiak zagra w Serie A. "Kontrakt mam już podpisany"

Młoda skrzydłowa reprezentacji Polski Magdalena Stysiak nie zostanie w Lidze Siatkówki Kobiet. Występująca dotąd w Grot Budowlanych Łódź zawodniczka ma już podpisany kontrakt z jednym z klubów Serie A.

przeczytaj cały artykuł

Lech Łasica

Stysiak niestety robi jeszcze duzo błędów i w ataku i zagrywce. Z chinami zagrała jak nowicjuszka- wg mnie do Włoch /gdzie poziom jest znacznie wyzszy niz w Polsce/ to za wcześnie. Powinna jeszcze ror-dwa w Polsce i dopiero Serie A. ma wiele do poprawienia- i dobry trener powinien ja prowadzić ! To samo Smarzek- atakuje przewaznie po skosie, a ma wolne pole po prosteji i wpada w blok-dlaczego jej tego nie powiedzieli?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZIBI59

Zagrała jak nowicjuszka. Przecież jest nowicjuszka to młodziutka siatkarka dobrze ze idzie do Włoch tam ja nauczą techniki potencjał ma ogromny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.